Takie tematy nas interesują

Weź kredyt samochodowy na oświadczenie

Kredyt samochodowy bez zaświadczeń – na co zwracać uwagę przy wyborze?

Chcąc kupić samochód i przeglądając rozmaite oferty kupna-sprzedaży, bardzo często mamy do czynienia z reklamami kredytów samochodowych. Banki w taki sposób konstruują reklamowe przekazy, abyśmy chcieli zwracać na nie uwagę, jednakże tego rodzaju treściom nigdy nie wolno wierzyć do końca, a pragnąc uzyskać dokładne informacje dotyczące kosztów zobowiązania, trzeba najlepiej poszukać ich w Internecie.

Przeczytaj więcej – https://www.elkor.waw.pl/banki/najlepszy-kredyt-na-nowe-bmw-w-bmw-financial-services/

Wymienić w tym momencie można wiele parametrów, którym przy wyborze kredytu samochodowego należy się przyjrzeć z bliska. W pierwszej kolejności jest to rzecz jasna oprocentowanie mające największy udział w kosztach całego zobowiązania. Zdeterminowane jest one wieloma czynnikami, ale najważniejszymi spośród nich są wiek auta oraz ilość rat. Im starszy pojazd nas interesuje, tym wyższe jest oprocentowanie. W reklamach oprocentowanie przedstawia się zwykle bardzo atrakcyjnie – dlatego też trzeba dokładnie zapoznać się z innymi kosztami kredytu samochodowego. Jeżeli bowiem bank proponuje nam coś korzystnego, możemy mieć pewność, że rekompensuje sobie to gdzie indziej – na przykład w wysokości prowizji czy obowiązkowego ubezpieczenia kredytu.

Zobacz tutaj – https://www.elkor.waw.pl/banki/kredyt-na-samochod-demonstracyjny-vw-skoda-audi-i-seat/

Musimy czytać zaproponowane nam umowy, aby mieć wyobrażenie o tym jakiego rzędu są to kwoty. Nie omieszkajmy dowiedzieć się też i o takie kwestie jak wkład własny (jeśli jest wymagany, to na jakim poziomie), zabezpieczenia spłaty zobowiązania, dodatkowe opcje typu wcześniejsza spłata wierzytelności (czy bank będzie nam to utrudniał?), czas trwania procedur kredytowych etc.

Autokredyt dla firmy, a wysokość miesięcznej raty

Przymierzając się do sfinansowania zakupu auta środkami uzyskanymi z kredytu samochodowego, często zadajemy sobie pytanie o to na jak długo brać taki kredyt. Banki dają nam dość duże możliwości w tym zakresie – przeciętnie od pół roku do 8 lat, a w przypadku samochodów nowych górna granica wynieść może nawet i 10 lat. Rzecz jasna nie sposób w tym momencie pominąć tak ważnego czynnika jakim jest stan naszych domowych finansów. Rata powinna być tak skalkulowana, aby jej wysokość nie okazała się dla naszego budżetu nadmiernym obciążeniem.

Skorzystaj z oferty – https://www.elkor.waw.pl/banki/kredyt-na-samochod-zabytkowy/

Dodatkowo musimy też przecież liczyć się z innymi wydatkami na samochód takimi jak paliwo czy serwis. Przy tej okazji warto pamiętać o jeszcze jednej kwestii, a mianowicie takiej, że w trakcie obowiązywania umowy można skrócić bądź wydłużyć – w zależności od potrzeb – długość trwania okresu kredytowania. Nie zapominajmy też i o tym, że tego typu zmiany dość często wiążą się z poniesieniem dodatkowych opłat, dlatego też w naszym interesie jest dowiedzieć się czy znacząco wpłynie to na wysokość płaconych przez nas rat. Mogą tutaj bowiem nastąpić dość znaczące zmiany w oprocentowaniu.

Odwiedź ranking kredytów samochodowych nie tylko dla firm – https://www.elkor.waw.pl/banki/ranking-kredytow-samochodowych-pazdziernik-2012/

Generalnie rzecz biorąc, ogólna zasada jest taka, że na najbardziej dla nas korzystne oprocentowanie możemy liczyć wówczas, gdy okres kredytowania nie przekracza 2 lat. Nie każdego będzie jednak wówczas stać na płacenie dość wysokich rat, gdyż na im mniej części rozkładamy spłatę, tym większe w skali miesiąca czekają nas wydatki. Zawsze więc patrzymy na kredyt poprzez pryzmat nie tylko warunków umowy, ale i naszych możliwości.

Procedury przyznawania autokredytu na oświadczenie o zarobkach

Kredyt samochodowy na firmę może nam udostępniony w jednej z dwóch procedur – a mianowicie w standardowej bądź uproszczonej. Jaka jest pomiędzy nimi różnica? Przede wszystkim taka, że w tym drugim przypadku kredyt dostaniemy po prostu szybciej. Z czego to wynika? Procedury uproszczone polegają na tym, że banki nie wymagają od wnioskodawców dostarczenia zaświadczenia o zarobkach – wystarczy jedynie wystawienie specjalnego oświadczenia.

Sprawdź który bank oferuje najtańszy kredyt na oświadczenie – https://www.elkor.waw.pl/banki/kredyt-samochodowy-bez-zaswiadczen/

Krócej trwa rozpatrywanie wniosku i analiza finansowej wiarygodności danej osoby. Czy każdy może liczyć na kredyt samochodowy w uproszczonej procedurze? Tak, ale pod warunkiem, że zawierana jest umowa z bankiem, z którego usług korzysta się od jakiegoś już czasu. Bank zna wówczas finansową historię klienta, wie jakiego rzędu kwoty co miesiąc zasilają jego konto i jakie operacje są przeprowadzane na rachunku. Oczywiście, nie trzeba chyba dodawać, że i wielkość tych wpływów musi być odpowiednia. Generalnie rzecz biorąc, poszukiwania oferty w zakresie kredytu samochodowego najlepiej jest zaczynać od swojego banku.

Tu znajdziesz kredyt na samochód używany – https://www.elkor.waw.pl/banki/kredyt-na-samochod-uzywany/

Spore jest prawdopodobieństwo, że tutaj właśnie otrzyma się najkorzystniejsze warunki umowy – co rzecz jasna nie wyklucza zapoznania się z propozycjami innych banków. Jeżeli zaś chodzi o procedury standardowe, to w kwestiach formalnych bank nie ułatwia niczego klientowi – bardzo dokładnie analizuje złożony przez niego wniosek oraz wymaga pełnego kompletu dokumentów. Jak długo trzeba czekać na decyzję oraz na wypłatę środków? To już zależy wyłącznie od banku.

Dowiedz się więcej o kredytach samochodowych dla firmy – https://www.elkor.waw.pl/banki/kredyt-samochodowy-na-firme/

  • Daniel on November 12, 2012 at 11:56 am

  Obecnie wiodącą ofertą w rankingu najkorzystniejszych i najtańszych kredytów samochodowych jest propozycja BNP Parias Fortis – kredyt-samochodowy.org.pl/centrum-wiedzy/dla-starajacych-sie-o-auto-kredytBank – ten proponuje nam auto kredyt oprocentowany na 11,52% oraz marżę 2%. Polecić można również ofertę Deutsche Banku z oprocentowaniem rzeczywistym kredytu samochodowego w wysokości 25,53% oraz prowizją w wysokości 5%.

  • Co będzie jak zmyślę wartość dochodów w oświadczeniu? on November 13, 2012 at 6:50 pm

  Pytam tak hipotetycznie, jakie konsekwencje mi grożą jeśli w wymaganym przez banki oświadczeniu zmyślę moje dochody. To znaczy zawyżę je trochę. Z tego co mówią banki, to takie oświadczenia nie są weryfikowane. Być może się mylę….

  Darek z Białośliwia

   • Dochody na oświadczeniu do banku on November 13, 2012 at 6:50 pm

   Darku niestety mylisz się. Na oświadczeniu dochodowym, oświadczasz także, że formularz wypełniony jest w oparciu o prawdziwe dane. Z drugiej strony banki i tak weryfikują na własną rękę takie oświadczenia u pracodawcy klienta więc nic nie da się ukryć, a i można sobie narobić dużego kłopotu. Można się wręcz wystawić na pośmiewisko….Dla banku najważniejsza jest wiarygodność. Wymaganie oświadczenia, zamiast zaświadczenia to zwrot w kierunku klienta i uproszczenie procedur!

   Zdzichu/Pabianice

  • Kredyt samochodowy na oświadczenie-warunki on November 13, 2012 at 6:51 pm

  Taki kredyt tylko z pozoru wydaje się być atrakcyjny. Niby banki wymagają jedynie oświadczenie o dochodzie, a ja na przykład musiałem dołączyć umowę o pracę. Zatem i tak musiałem się pofatygować do Biura Kadr w moim miejscu zatrudnienia. Dodam, że był to bank PKO BP.

  Max/Ząbki

  • Na czym polega kredyt samochodowy? on December 28, 2012 at 5:21 pm

  Nie jestem dobry w kwestiach bankowych. Po założeniu konta bankowego wzięcie kredytu samochodowego będzie dopiero drugą czynnością przeze mnie załatwianą w tej instytucji. Zanim udam się do banku na rozmowę z doradca chciałbym poznać kilka szczegółów dotyczących kredytów samochodowych by nie wyjść na jakiegoś głupka…
  Witek/Chodzież

   • Kredyt samochodowy najważniejsze informacje on December 28, 2012 at 5:22 pm

   Kredyt samochodowy tak jak sama nazwa wskazuje oferowany jest przez banki oraz inne instytucje finansowe na zakup wymarzonego auta-nowego lub używanego. Finansowane są samochody kupione w salonach, na giełdzie, od osoby fizycznej lub sprowadzone z zagranicy. Kredyt może zostać udzielony w złotówkach lub w walucie obcej. Najczęściej kredyty samochodowe udzielane są do 100 procent wartości pojazdu-niekiedy kredytem można sfinansować koszty okołokredytowe łącznie z rejestracją pojazdu. O kredyt samochodowy mogą się ubiegać zarówno osoby fizyczne jak i przedsiębiorstwa. Przeważnie wymagany jest stały dochód potwierdzony oświadczeniem lub zaświadczeniem od pracodawcy. Maksymalny wiek samochodu zależy od instytucji kredytującej.
   Przemek z Piły

  • Kredyt samochodowy na oświadczenie najlepiej w jakim banku? on December 28, 2012 at 5:52 pm

  W styczniu zamierzam złożyć wniosek o kredyt samochodowy. Szukałem informacji na wielu forach internetowych i wpadłem jeszcze w większe zakłopotanie. Chciałbym się dowiedzieć do jakiego banku najlepiej się udać po środki pieniężne na zakup samochodu osobowego. Ważne jest dla mnie niskie oprocentowanie kredytu oraz łatwość załatwiania wszystkich formalności.
  Nosek/Wałcz

   • Najlepszy kredyt samochodowy na oświadczenie- styczeń 2013 on December 28, 2012 at 5:52 pm

   Szybki kredyt samochodowy można zdobyć np. w Santander Consumer Banku. Kredytem z tego banku można sfinansować samochody używane do 12 lat oraz nowe. Nie jest wymagana wpłata własna! Maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat. Nominalne oprocentowanie kredytu wynosi od 7,99 proc. do 22 proc.
   Bartek/Poznań

  • Najlepsza oferta kredytu na samochód bez zaświadczeń on December 28, 2012 at 6:19 pm

  Moja zdolność kredytowa aktualnie nie jest najlepsza. Dodatkowo od stycznia mają nam w firmie obciąć o 15 procent wynagrodzenie. Akurat teraz pojawiła się okazyjna oferta zakupu samochodu od sąsiada. Czy z niską zdolnością kredytową oraz bez okazywania zaświadczeń o zarobkach od pracodawcy mogę gdzieś zdobyć kredyt samochodowy?
  Xzibit/Leszno

   • Kredyt samochodowy na oświadczenie z niską ratą on December 28, 2012 at 6:19 pm

   Mam dla Ciebie super ofertę kredytu samochodowego, który można załatwić w 24 godziny. Jest to kredyt samochodowy z niską ratą w Fiolet Partners:
   – wystarczy okazać dowód osobisty i własnoręcznie napisane oświadczenie o dochodach
   – okres kredytowania do 10 lat
   – ograniczenia wiekowe kredytobiorcy: 25-75 lat
   – uproszczona procedura
   – maksymalny wiek osobowego pojazdu to 13 lat
   – można kredytować ubezpieczenie AC,OC oraz NWW

   Erwin/Kalisz

  • Chcę kupić samochód na raty on January 14, 2013 at 10:02 am

  Życiowe decyzje i ich koszty
  Podjęcie bardzo wielu decyzji wiąże się na ogół z poniesieniem określonych wydatków. Jeśli dla przykładu postanowimy kupić samochód na kredyt, musimy ponieść związane z tym koszta. Podobnych przykładów podać można zdecydowanie więcej. Naturalnie takie decyzje podejmuje się całkiem przyjemnie, kiedy ma się odpowiednio zabezpieczone zaplecze finansowe. W wielu przypadkach ludzie nie mają niestety tak komfortowej sytuacji, w związku z czym ich pole manewru także jest ograniczone.
  Najczęściej także nie mają oni szans na pozyskanie kredytu, ponieważ nie spełniają warunków stawianych potencjalnym klientom przez banki. Z pomocą przyjść natomiast może pożyczka pozabankowa, która jest przyznawana w oparciu o całkowicie odmienne zasady aniżeli kredyty. Firmy pożyczkowe starają się bowiem ograniczyć formalności do najbardziej niezbędnego minimum. Nie trzeba zatem dostarczać im zaświadczeń o dochodach, nie zaglądają one także do bazy Biura Informacji Kredytowej w celu sprawdzenia swoich przyszłych klientów.
  Pożyczek pozabankowych jest aktualnie na naszym rynku całe mnóstwo. W ofertach można zatem przebierać niczym w ulęgałkach, co daje duże możliwości w zakresie wyboru. Jednocześnie jednak sprawia, że podjęcie ostatecznej decyzji nie należy do prostych rzeczy. O tym czy dana oferta jest korzystna i warta uwagi decydują w głównej mierze koszty. Tak więc dokładne porównania w tym właśnie obszarze są niezbędne. Należy pamiętać o tym, aby selekcja ofert pożyczkowych była prowadzona w oparciu o racjonalne przesłanki.

Leave a Reply