Takie tematy nas interesują

Gdzie za darmo można opłacać rachunki

Rachunki za darmo opłacisz na Poczcie! Do tej pory banki miały pewną przewagę przelewową nad Pocztą, ponieważ ta za opłaty rachunków pobierała niemałe opłaty. Banki mogły wprowadzać niższe progi aby przyciągnąć do siebie klientów, lub w ogóle zredukować opłatę do zera (np. Alior Bank). Teraz do grona instytucji finansowych, które nie będą pobierały opłat za spłatę rachunków będzie także Bank Pocztowy i będzie można dokonać ich realizacji w blisko 8 tysiącach placówek Poczty Polskiej. Do bardzo duża przewaga, nad wieloma placówkami bankowymi.

Dla kogo darmowe przelewy?

Przelewy za darmo na Poczcie są dla tych klientów, którzy mają otwarty ROR w Banku Pocztowym. Dla tych, którzy są jeszcze niezdecydowani, aby podpisać z tym bankiem umowę, może być to dobra karta przetargowa. Oferta do Banku Pocztowego weszła z dniem 1 października 2012 roku i ma zagościć w niej na stałe. Oznacza to, że nie jest to tymczasowa akcja banku, a stały element jego „wyposażenia”.

Aby dokonać takiego darmowego przelewu należy okazać dowód osobisty, gdyż w ten sposób doradca może sprawdzić, czy dana osoba jest posiadaczem konta w Banku Pocztowym. Można posiadać dowolne konto oferowane przez bank, tzn. Konto Pocztowe Standard lub Konto Nestor.

Wiceprezes Zarządu Banku Pocztowego nie wyklucza także, że być może w przyszłości dla posiadaczy kont Nestor, zostanie udostępnione dokonywanie przelewów przez listonoszy. Póki co są to śmiałe marzenia, jednak oferty banków szybko ewoluują, a taka propozycja mogłaby wiele namieszać w portfelu klientów o przedziale wiekowym 60+. Dzięki nowej usłudze Bank Pocztowy ma w założeniach założyć około 3 milionów nowych rachunków do końca 2015 roku. Ce l na nadchodzący rok to 500 tys. kont.

  • Gdzie opłacę rachunki bez prowizji? on October 12, 2012 at 12:23 pm

  No tak wiemy już o możliwości opłacenia rachunków bezprowizyjnie w Banku Pocztowym i w Alior Banku. Niestety w mojej mieścinie nie ma żadnego z tych oddziałów. Nie wiecie czasem, czy w ten sposób zapłacę za prąd, gaz itp. w Millennium Banku?Boje się tylko jednego, że jak pójde do takiego banku to mnie zaczną namawiać na różne pożyczki i konta. Przecież po to ta promocja jest zrobiona…

  Maryś/Biała Rawska

   • szybki kredyt na rachunki on October 12, 2012 at 12:32 pm

   Ja zapodam temat trochę z inne beczki. Mianowicie nie wszyscy mają w danym momencie odpowiednie środki na pokrycie comiesięcznych rachunków. Tutaj z pomocą mogą przyjść niezawodne pożyczki internetowe-przyznawane od ręki. Ja przykładowo skorzystałem z OK. Money:

   – wniosek online
   – minimalnie można pożyczyć 200 zł
   – stali klienci mogą pożyczyć do 1500 zł
   – okres kredytowania od 15 do 30 dni
   – weryfikacja za darmo
   – wersja pożyczki przez SMS i Internet
   – przelew gotówki na konto w ciągu godziny od decyzji kredytowej

   Żbiczek66/Ełk

Leave a Reply