Takie tematy nas interesują

Pożyczka w ciągu jednego dnia – pieniądze od reki w Gros Kapitał

W październiku bieżącego roku poznaliśmy pierwszy projekt zmian w rekomendacji T. Czy zaproponowane przez Komisję Nadzoru Finansowego zmiany rzeczywiście sprawią, że rekomendacja T stanie się bardziej przyjazna dla klientów banków? Na razie zdania są podzielone.

Jednak większość banków twierdzi, że jest to za słaba liberalizacja przepisów. Nadzór proponuje zmiany między innymi w kwestii limitów pożyczek udzielanych bez zabezpieczeń.

Klienci posiadający rachunek osobisty od przynajmniej 6 miesięcy będą mogli pożyczyć maksymalnie 11 tysięcy złotych bez okazywania zaświadczeń o dochodach. Natomiast klienci związani z bankiem przynajmniej rok będą mogli pożyczyć ponad 22 tysiące złotych (równowartość sześciokrotności przeciętnych dochodów w przedsiębiorstwach). Klienci nowi i nieznani bankom będą mogli się starać o wsparcie finansowe w postaci 1800 złotych. Przyznajecie, że nie jest to oszałamiająca kwota. Tym czasem firma Gros Kapitał udziela pożyczek bez względu na rekomendacje KNF-u aż do 6 tysięcy złotych.

Gros Kapitał – szczegóły pożyczki od ręki:

– pożyczka od 300 do 6 000 zł
– obsługa w domu klienta lub za pośrednictwem Internetu (przelew pieniędzy na konto)
– raty spłaca się w systemie tygodniowym lub miesięcznym
– decyzja kredytowa maksymalnie w 24 godziny
– oferta dla osób fizycznych
– pożyczka bez zabezpieczeń

  • nowy parabank w Polsce on October 26, 2012 at 1:53 pm

  codziennie przeglądam parę godzin dziennie Internet ale o takiej firmie pożyczkowej jeszcze nie słyszałem, a parabanki raczej intensywnie reklamują się w necie. Swoją drogą to nie zachwycają swoją ofertą. Takie same procedury jak w przypadku innych parabanków działających w sieci internetowej.

  • Czy pożyczki w parabankach są bezpieczne? on November 6, 2012 at 12:13 pm

  Po aferze z Amber Gold zaczęła się prawdziwa nagonka na wszelkie parabanki, a większość z nas zaczęła się zastanawiać, czy jakiekolwiek kontakty z takimi firmami są bezpieczne. W końcu chodzi o nasze pieniądze – zarówno te, które im powierzamy w formie lokat jak i te, które od nich pożyczamy i spłacamy nawet podwójnie i więcej.

  • Pożyczka na rękę do domu on November 29, 2012 at 3:33 pm

  Jak dostać szybko gotówkę na rękę z dowozem do domu? Ja nie chcę żadnych przelewów na konto osobiste ani osobistego przychodzenia do oddziału firmy pozabankowej lub jakiegoś parabanku. Chcę szybko pożyczyć pieniądze i dostać je na rękę bez wychodzenia z mojego mieszkania bo są one mi bardzo pilnie potrzebne bo czekam na komornika który chce mi zająć mój nowy telewizor plazmowy. Wolę dac mu gotówkę i na jakiś czas mieć spokój niż tracić swoją własność.

  • Pożyczka przez internet do ręki on January 20, 2013 at 10:26 am

  Większość ofert na pożyczki pozabankowe lub chwilówki bez bik i krd w internecie działą na zasadzie wysyłania pieniędzy na konro bankowe. Ja nie mam teraz czystego rachunku bankowego i muszę dostac gotówkę do ręki żeby nie zostały one zajęte przez komornika. Proszę o ofertę na pozyczkę przez internet z dowozem do domu kilenta i kasą dawaną do ręki bez żadnych przelewów i wysyłania jej do banku. Muszę jutro zapłącić kilka rachunków żeby nie odcięli mi gazu i prądu a jak pożyczę przez internet bez konta to od razu pójdę na pocztę i wszystko co zalegam ureguluję.
  Marianna Sosnowiec

  1. chcialabym chwilowke w kwocie 1000

  • Precz z złodziejami on May 30, 2013 at 4:42 pm

  Ludzie choćby cie niemieli co jesc trzymajcie sie daleko od GROS KAPITAŁ metody z prl bandytka podpadajaca pod prokurature jak spuźnicie sie z jedna rata oklejaja klatki schodowe półmetrowym plakatem oddaj nam pieniadze z waszym nazwiskiem i numerem mieszkania szczególnie patoligiczny oddział to luboń i ich bezczelna kierowniczka

  • sebastian on June 18, 2013 at 3:00 pm

  potrzebuje gotowki w kwocie 600zl oddam w ciagu30 dni pozdrawiam seba

 1. witam pilnie potrzebuje pozyczki na leczenie dziecka w wys1500zł prosze o pomoc

Leave a Reply