Linki sponsorowane

Pożyczka pozabankowa od ręki na nowy telewizor w Vivus.pl

Polska telewizja wchodzi powoli w erę cyfrową. Telewizja analogowa przestanie istnieć w połowie przyszłego roku. Sygnał będzie wyłączany według ustalonego planu w poszczególnych województwach. Do tego czasu musimy się przygotować do odbioru programów telewizyjnych nadawanych cyfrowo. Wystarczy posiadać telewizor z wbudowanym modułem mpeg4 lub telewizor starszego typu z odpowiednim zewnętrznym dekoderem.

Kiedy nastąpi wyłączenie telewizyjnych stacji analogowych i kiedy nastąpi przełączenie na cyfrową telewizję naziemną?

Wyłączenie telewizyjnych stacji analogowych w pierwszej kolejności nastąpi w województwie lubuskim na początku listopada br. Dobry telewizor z wbudowanym dekoderem mpeg4 kosztuje w granicach 2 tysięcy złotych. Dla wielu z nas ta kwota jest astronomiczna. Nie chcąc kombinować z uniwersalnymi dekoderami można zakupić nowoczesny telewizor dzięki szybkiej pożyczce w Vivus.pl. Szczegóły poniżej:

– okres kredytowania do 30 dni
– pierwsza pożyczka udzielana jest za darmo
– wielkość kredytowania od 100 do 2 000 zł
– pożyczka dla osób w wieku od 19 do 75 lat
– kwota przelewana jest na konto pożyczkobiorcy
– o pożyczkę można wnioskować telefonicznie lub za pośrednictwem serwisu Vivus.pl.

11 thoughts on “Pożyczka pozabankowa od ręki na nowy telewizor w Vivus.pl”

 1. Czy zakup telewizora z możliwością odbioru tv cyfrowej wiąże się z dużymi wydatkami? Nie znam się na sprzęcie i nie chciałbym kupić byle czego za duże pieniądze. Nie chcę także niepotrzebnych wodotrysków, które do niczego mi się nie przydadzą, a tylko niepotrzebnie za nie zapłacę.

 2. Ja osobiście polecam parabank internetowy Soho Credit. Można wziąć pożyczkę maksymalnie do 2 tysięcy złotych-to w zupełności wystarczy na średniej klasy telewizor. Wszystkie formalności załatwiamy w Internecie. Po 30 dniach trzeba oddać 2500 złotych.

  Karii/Zbyszewice

 3. Ludziska jeśli macie chwilowe problemy z płynnością finansową(czekacie na zaległą wypłatę) i chodzi za wami nowy telewizor to bardzo łatwo możecie zdobyć kasę w firmie pożyczkowej Vivus. Na dodatek pierwsza pożyczka w Divus udzielana jest za darmo. Co skutkuje tym, że po 30 dniach oddamy wyłącznie pożyczony kapitał bez odsetek.

  Feli/Darłowo

 4. Czy opłaca się kupować sprzęt RTV na raty przez internet? Zwykle takie rzeczy załatwiałem w sklepach, a teraz widzę, że można również kupić telewizor na raty w internecie. Jak to wygląda? Czy procedury są skomplikowane? Co trzeba przygotować?

 5. Na jakie wydatki należy się przygotować żeby odbierać telewizję cyfrową? Nie mam nowoczesnego telewizora, który odbiera kanały cyfrowe. Co mam zrobić? Czy lepiej wymienić telewizor czy wystarczy mi na razie dekoder? Ile muszę wydać na taki dekoder? Widziałem różne ceny w sklepach w Poznaniu i teraz sam już nie wiem. Kupić tańszy czy droższy? W ogóle się na tym nie znam więc liczę na waszą pomoc.

 6. Mój telewizor nie obsługuje tv cyfrowej, a za 4 miesiące mają wyłączyć nadajnik w Koszalinie. Co mam zrobić w takiej sytuacji? Kupić dekoder czy lepiej nowy telewizor? Stary ma prawie 10 lat więc chyba czas już go wymienić… Może znacie jakąś firmę czy agencję która pożyczy mi pieniądze na zakup nowego telewizora? Najlepiej gdyby była to firma w Koszalinie, na miejscu. Joanna

  1. Łatwo pieniądze można zdobyć w Vanquis Banku. Firma oferuje limity kredytowe dla każdego klienta na uproszczonych zasadach i bez formalności. Maksymalnie można uzyskać limit kredytowy w kwocie 10 tysięcy złotych:
   – decyzja kredytowa w 1 minutę
   – wnioskuje się przez internetowy formularz
   – każdy pożyczony tysiąc złotych kosztuje 60 zł
   – minimalny limit kredytowy wynosi 500 zł

   Darek z Koszalina

   1. Czyli ta firma pożyczkowa działa na terenie całego kraju i spokojnie mogę wnioskować z Koszalina. Sprawdzałam tą firmę czy przypadkiem nie znajduje się na liście zagrożeń KNF-u. Ale żadnej wzmianki o Vanquis Banku nie znalazłam. Czy może ktoś coś więcej wie o tym parabanku?

    Joanna Koszalin

    1. Myślę, że nie masz co się bać zaufać temu parabankowi. Vanquis Bank należy do brytyjskiej grupy finansowej Provident Financial plc, która powstała w 1880 roku. Co ważne firma pożyczkowa prowadzi działalność w Polsce za zezwoleniem Komisji Nadzoru Finansowego. Natomiast sam oddział parabanku w Polsce podlega nadzorowi Urzędu Regulacji Usług Finansowych w Wielkiej Brytanii.

     Kazik Warszawa

 7. U nas już po cyfryzacji i mogę potwierdzić że wszystko poszło raczej bezboleśnie. Oczywiście były problemy, ale tego się nie uniknie. Ci, których było stać na nowy telewizor, wymienili go. Natomiast inni kupili sobie dekodery za kilkadziesiąt zł. Poza tym dużo ludzi korzysta z kablówek i telewizji satelitarnej, więc niektórzy w ogóle tego nie odczuli. Nie taki diabeł straszny…

 8. Szkoda, że Vivus daje pożyczki dopiero o 19 lat. Właśnie w lutym skończyłem osiemnaście i chciałbym pożyczyć 1000 zł. Jakie pożyczki dają od 18 lat ? Dodatkowo, żeby to były dla bezrobotnych, bo jeszcze się uczę oczywiście.

Leave a Reply