Takie tematy nas interesują

Tanie pożyczki pozabankowe bez BIK – TAKTO pożyczka

Parabanki to instytucje, które od pewnego czasu zaczęły pojawiać się na rynku jak grzyby po deszczu. Coraz większe obwarowania jakie stawiają przed klientami banki, zmuszają ich do poszukiwania finansów właśnie w instytucjach pozabankowych. Nie wszystkie propozycje parabanków są do przyjęcia, jednak zdarzają się też całkiem ciekawe. Przykładowo ostatnio na rynku pojawiła się ciekawa oferta : POŻYCZKI TAKTO.

Pożyczki takto

Pożyczki takto

Z tego co można się dowiedzieć to właścicielem marki TAKTO jest firma Pro Collect Sp. z  ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorstwo to zajmuje się skupem wierzytelności oraz należy do giełdowej Grupy Ultimo. Można więc wnioskować, że dobrze znają się nowym, pożyczkowym biznesie. Co to oznacza dla niektórych ? Cóż – osoby zadłużone i pojawiające się w rejestrach dłużników raczej nie będą miały lekko. Pewnym pocieszeniem może być fakt, że najprawdopodobniej TAKTO nie sprawdza BIK, bo przecież nie jest bankiem. Czy warto korzystać z oferty Taktofinanse ? Zobaczmy jak wygląda przykładowa pożyczka wyliczona według kalkulatora na ich stronie.

Niech to będzie pożyczka 5000 zł  na 12 miesięcy. Z wyliczeń wynika, że miesięczna rata będzie wynosić  668 zł. Do oddania jest zatem : 8016 zł. Jeśli nie ma tam ukrytych żadnych opłat dodatkowych to w porównaniu z chwilówkami nie wygląda najgorzej. Jest to jednak dużo drożej niż w banku, ale jednocześnie taniej niż w wielu innych instytucjach pozabankowych.

  • pożyczki w TAKTO on March 4, 2013 at 2:57 pm

  Trochę drogo to wychodzi w ostatecznym rozrachunku.Dużo drożej niż w bankach i chyba też więcej niż w innych parabankach. Trzeba być naprawdę zdesperowanym żeby zdecydować się na tę pożyczkę. Ja tego nie kupuję.
  Roman / Wałbrzych

  • Czy opłaca się brać pożyczkę w Taktofinanse? on March 4, 2013 at 3:09 pm

  Według tego przykładu pożyczki wydają się być trochę drogie. Jak to ma się jednak do oferty innych tego typu firm? Czy jest to opłacalne czy lepiej sobie odpuścić? Nigdy nie brałem pożyczek i nie wiem jak to wygląda w praktyce, jednak od niedawna jestem już “na swoim” i niestety nie da się przeżyć z samej pensji, zwłaszcza gdy trzeba zainwestować w remont nowego lokum.
  Proszę o opinie
  Jacek, Bydgoszcz

  • Paulina on July 11, 2013 at 10:29 am

  Witam potrzebuje gotówki . Proszę o kontakt 534761097

  • marcin on July 24, 2013 at 10:38 am

  Witam. Mam problem z otrzymaniem kredytu. Pilnie potrzebuje
  Pozyczki na 5.000tys oddam miesiecznie po. 300zl przez 20miesiecy. Pomozcie. 730676849

  • Potrzebuję pożyczyć 1000 zł na opłatę czesnego on May 5, 2014 at 1:49 pm

  Pomocy! Boję sie że wyrzucą mnie z uczelni! Muszę zapłacić zaległe czesne, a brakuje mi 1000 zł. Kto może udzielić mi takiej pożyczki? Chodzi mi o Poznań lub okolice. To ważne, bardzo proszę o pomoc!!! Ewa

  1. chcę pożyczyć 1000 zł na opłaty

Leave a Reply