Takie tematy nas interesują

Szybkie pieniądze na spłatę długu w banku – VISSET

Patrząc na statystyki dotyczące zadłużenia Polaków. Można mieć wrażenie, iż nasz naród żyje ciągle na kredyt. Nie pomogą tutaj żadne kampanie reklamowe. Mamy po prostu zakodowane takie , a nie inne priorytety. Kredyty bankowe są pobierane w Polsce na potęgę. Zawsze znajdzie się pretekst, by pozyskać dodatkową pulę pieniędzy do budżetu domowego.

Niestety coraz częściej Polacy doświadczają przekredytowania. Czasami lepiej jest spłacić najważniejszych wierzycieli drogą pożyczką pozabankową niż mieć do czynienia z firmą windykacyjną. Pożyczkę nadającą się na spłatę zaległych rat kredytowych posiada między innymi Spółka Visset. Istnieje możliwość składania wniosków kredytowych w dwóch wariantach: osobiście w najbliższym oddziale Visset albo za pomocą elektronicznego kanału.

Oferta pożyczkowa w VISSET:

– bez BIKu
– zero formalności
– błyskawiczna decyzja kredytowa (od ręki)
– minimalna kwota pożyczki to 100 zł
– maksymalnie można pożyczyć 10 tys. zł
– raty kredytowe spłacane przelewem
– kredytowanie od 1 do 18 miesięcy
– uwaga!!! oferta wyłącznie dla mieszkańców Poznania i okolic
– potrzebne dokumenty: dowód osobisty, oświadczenie o dochodach lub inny dokument, zameldowanie na terenie Poznania lub okolic do 200 km

  • Na jakich zasadach działają parabanki w Polsce on October 19, 2012 at 6:26 pm

  Czy parabanki działają na jakiś szczególnych zasada, czy są to zwykłe firmy udające banki? Bardzo mnie to ciekawi, szczególnie teraz gdy co chwilę w mediach pojawiają się afery związane z podejrzaną działalnością tych firm.

  Mario/Wrocław

   • Jak otworzyć parabank w Polsce? on October 19, 2012 at 6:27 pm

   Każda instytucja przypominająca swoim działaniem bank, musi działać według określonych zasad. Nie jest prawdą, że pierwszy lepszy człowiek z ulicy może złożyć parabank. No chyba, że będzie to piramida finansowa….parabnki muszą mieć określoną formę prawną, minimalne wyposażenie kapitałowe(jak wiadomo parabanki finansują pożyczki z własnej kieszeni). Nie można zapomnieć także o odpowiednich kwalifikacjach osób prowadzących instytucję pozabankową.
   Falkuś/Katowice

    • Instytucje zaliczające się do parabanków on October 19, 2012 at 6:28 pm

    Ostatnio natknąłem się na artykuł, który wskazywał jakie instytucje finansowe w Polsce zaliczają się do parabanków. O dziwo para¬ban¬kami w Pol¬sce są takie insty¬tu¬cje, jak Naro¬dowy Fun¬dusz Inwe¬sty¬cyjny, Spół¬dziel¬cza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa, kasa budowlano-pożyczkowa, ban¬kowa kasa miesz¬ka¬niowa, firma dorad¬cza lub firma pośred¬nic¬twa kre¬dy¬to¬wego.

    Mikuś/ Łódź

  • Jak spłacić długi? on October 25, 2012 at 4:47 pm

  Czy korzystaliście z usług tej firmy? Czy jest to dobra oferta? Potrzebuję pilnie pieniędzy na uregulowanie innych zaległości i muszę szybko znaleźć jakieś dobre rozwiązanie. Będę bardzo wdzięczny za opinie. Jarek – Gdańsk

  • szybkie pieniądze pożyczka on November 28, 2012 at 3:23 pm

  Mam w tym miesiącu ogromny problem z płynnością finansową i niestety zmuszony jestem pożyczyć gdzieś bardzo szybko trochę gotówki bo nie dam rady opłacić w terminie wszystkich rachunków. Za miesiąc spodziewam się sporej kasy na moim koncie więc może znajdzie się jakaś chwilówka na normalnych warunkach 1 tys. zł żeby podreperować mój budżet w tym miesiącu i żebym nie spóźnił się z opłaceniem wszystkich moich rachunków typu mieszkanie, woda, gaz i prąd.

  • Pożyczka na różne długi on January 19, 2013 at 8:40 pm

  Narobiło mi się sporo różnych zobowiązań i mam spore zaległości w płaceniu wszystkiego na bieżąco. Podają mnie do sądu, nasyłają komornika i windykacje, a to wszystko dodaje ogromne kolejne koszty i nie daję rady tego ogarnąć. Muszę pilnie wziąć dobra pożyczkę która pokryje te wszystkie moje stare długi i jeszcze trochę mi zostanie gotówki zapasu żeby wszystko spokojnie poukładał i zaplanował. Gdzie można otrzymać taką właśnie konsolidację na długi i potem żyć troszke spokojniej płacąc jedną ratę a nie kilka drogich pożyczek.
  Karol Nowy Targ

Leave a Reply