Takie tematy nas interesują

Szybka pożyczka pozabankowa dla rolników w Profi Credit

Profi Credit proponuje swoim klientom ofertę  produktową adekwatną do aktualnego zapotrzebowania na runku. Dowodem tego jest między innymi wprowadzona ostatnio do oferty szybka pożyczka dla rolników. Zdaniem firmy pożyczkowej Profi Credit sektor rolniczy jest zaniedbany przez banki działające w Polsce.

Parabank wiąże z tym sektorem duże nadzieje na sukces sprzedażowy. Rolnicy tak samo jak przedsiębiorcy borykają się na co dzień z problemami natury finansowej. Beneficjentem tej pożyczki chwilówki może być wyłącznie rolnik nie prowadzący pozarolniczej działalności gospodarczej, opłacający regularnie podatek rolny oraz składki w KRUS-ie. Oferta cieszy się już dużym zainteresowaniem wśród rolników pomimo, iż została wprowadzona stosunkowo niedawno bo 1 października bieżącego roku.

Szczegóły oferty dla rolników w Profi Credit:

– wielkość kredytowania: od 1 do 5 tysięcy złotych
– okres kredytowania do roku
– wniosek można złożyć online lub w biurach sprzedaży Profi Credit
– formalnie trzeba być rolnikiem
– wymagane dokumenty: dowód osobisty, potwierdzenie opłaty „KRUS” za ostatni kwartał, potwierdzenie posiadania rachunku bankowego, oświadczenie o dochodzie

  • Pożyczki na działalność rolną on October 24, 2012 at 12:04 pm

  Ostatnio po aferze z Amber Gold pojawia się coraz więcej negatywnych opinii na temat parabanków. Czy warto korzystać z ich usług? Mam niewielkie gospodarstwo rolne pod Poznaniem i potrzebuję środków na maszyny rolnicze. Mam teraz dylemat, czy udać się do parabanku, gdzie wszystko załatwię szybciej, czy jednak starać się o kredyt bankowy…

  • kredyt z dopłatami dla rolników on October 24, 2012 at 2:39 pm

  okazuje się, że oferta kredytowa dla rolników przygotował również Bank BGŻ. Jest to specjalna oferta kredytowa z dopłatami ARiMR. Można uzyskać wsparcie od 70 do 90 planowanych wydatków inwestycyjnych. Rolnik płaci jedynie 0,4 pełnego oprocentowania-nie mniej niż 3 proc. Pozostałą część płaci ARiMR.

  hetman/Zamość

  • Na co można przeznaczyć kredyt z dopłatami w Banku BGŻ dla rolników? on October 24, 2012 at 2:40 pm

  Witam, trafiłem przypadkowo na ten artykuł ale widzę, że ktoś poruszył temat preferencyjnego kredytu w BGŻ. Jestem rolnikiem i zamierzam rozwijać swoje gospodarstwo. Słyszałem o preferencyjnym kredycie w Banku BGŻ. Chciałbym się tak na szybko dowiedzieć, czy otrzymanie dopłat uzależnione jest od przeprowadzenia konkretnej inwestycji?

  ivo/Szamocin

  • Na co można przeznaczyć kredyt z dopłatami w Banku BGŻ dla rolników? on October 24, 2012 at 2:40 pm

  preferencyjny kredyt dla rolników

  owy kredyt można przeznaczyć na przykład na:
  – zwiększenie oferty produktowej
  – poprawę warunków hodowli zwierząt
  – poprawę efektywności produkcji rolnej
  – tworzenie bazy surowcowej upraw roślin energetycznych
  – poprawę struktury agrarnej

  iwonka/Ujście

Leave a Reply