Takie tematy nas interesują

Szybka pożyczka do ręki bez sprawdzania baz dłużników BIK – chwilówki Optima Finanse

Firma pozabankowa Optima oferuje bardzo wygodne pożyczki gotówkowe z załatwieniem wszelkich formalności w domu klienta. Firma ta rzeczywiście zapewnia profesjonalną obsługę i jak na instytucję pozabankową niskie raty, spłacane w systemie tygodniowym. Pożyczka Optima jest niejako skrojona na miarę – Przedstawiciel indywidualnie podchodzi do każdego swojego klienta, dopasowując kwotę pożyczki do osobistych możliwości pożyczkobiorcy.

Jaką kwotę można pożyczyć? Jeżeli ubiegasz się o pożyczkę pierwszy raz będziesz mógł pożyczyć maksymalnie kwotę 2.800 zł. Następną pożyczkę możesz otrzymać dopiero po 27 tygodniach. Stali klienci mogą otrzymać nawet 6.000 zł.

Jakie wymogi należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę?  Pożyczkobiorca musi posiadać ważny dowód osobisty i mieć obywatelstwo polskie. Trzeba też wykazać stały dochód, który należy udokumentować (np. wynagrodzenie z tytułu: zatrudnienia, prowadzonej działalności gospodarczej czy wypłacanych świadczeń z ZUS).  Oprócz tego należy wskazać adres zamieszkania (zgodny z terenem działania Optima S.A.) oraz podać stałe miejsce zameldowania.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę i jak umówić się na spotkanie z Przedstawicielem? Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię 801 800 400 lub 664 100 664 lub wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.optima-pozyczki.pl. Spotkanie z Przedstawicielem zostanie umówione w terminie, który będzie najbardziej odpowiadał klientowi. Pierwsze spotkanie do niczego nie zobowiązuje, ma ono charakter czysto informacyjny – klientowi przedstawiana jest dokładna oferta. Jeżeli odpowiadają mu warunki, wówczas spisywany jest wniosek o pożyczkę.

Dwie formy zobowiązań. Pieniądze możesz otrzymać na podany przez parabank rachunek bankowy lub dostajesz je do ręki w ramach obsługi domowej.

System spłat. 1. Rata raz w tygodniu. Jeśli zdecydujesz się zaciągnąć pożyczkę w Optima, wówczas zostanie ona rozłożona na cotygodniowe, niskie raty, które będziesz wpłacał Przedstawicielowi przychodzącemu do Twojego domu.2. Spłata na konto. Pożyczkę możesz spłacać przelewem lub przekazem pocztowym na konto pożyczkodawcy. W tym wypadku trzeba wysłać raport konsumencki z BIK-u na adres Optima S.A. Jest to tańsza opcja, ponieważ nie ponosisz kosztów za obsługę w domu.

Czy osoby, które figurują w rejestrze BIK mogą ubiegać się o pożyczkę?
Tak. Mimo figurowania w BIK czy  posiadania innych kredytów bankowych możesz otrzymać pożyczkę w Optima.

Wcześniejsza spłata.
Istnieje możliwość spłaty zobowiązania przed terminem. A jaka jest Twoja opinia na temat pożyczki w Optima?

DSCF0627_800

  • czy przed otrzymaniem pożyczki trzeba coś płacić? on January 24, 2014 at 9:22 am

  Mam pytanie. Złożyłem w jednej z firm w Łodzi wniosek o pożyczkę i okazało się, że jednym z warunków jej otrzymania jest jakaś opłata – manipulacyjna chyba się nazywa. Czy takie coś jest zgodne z prawem? Przecież to ja potrzebuję pieniędzy, a to oznacza że ich nie mam. Dlaczego mam więc płacić?

   • Pożyczki bez przedpłat on May 5, 2014 at 12:48 pm

   Jeśli pożyczka to wyłącznie bez przedpłat. Omijaj wszystkich, którzy najpierw każą coś płacić. Po pierwsze – są inni, którzy tego nie robią. Po drugie – nie zawsze takie firmy mają dobre zamiary. Dlatego lepiej ich unikać. Ewa, Płock

  • Czy wszystkie parabanki nie sprawdzają bik? on January 24, 2014 at 9:27 am

  Czy naprawdę wszystkie parabanki stosują takie uproszczone procedury i nie sprawdzają klientów? Kiedyś chciałem pożyczyć 3 tysiące na remont kuchni i odmówiono mi nie podając przyczyny. Rzeczywiście miałem jakieś problemy z bik ale to było dawno. Czy to mogło wpłynąć na negatywną decyzję?

  • Jakich parabanków unikać? on January 24, 2014 at 9:30 am

  Wszędzie tylko czytam pochlebne opinie na temat parabanków. Czy naprawdę wszystkie są tak wspaniałe, czy to tylko dobra promocja w wykonaniu pracowników? Nie chce mi się wierzyć, że jest tak kolorowo. Przecież nie tylko Amber Gold oszukiwał klientów. Dobry PR nie zawsze idzie w parze z rzeczywistością…

Leave a Reply