Takie tematy nas interesują

Pożyczki pozabankowe przez internet dla zadłużonych

Pożyczka z internetowym wnioskiem dla osób zadłużonych. Instytucje pożyczkowe w Polsce nie należy mylić z piramidami finansowymi. Ostatnia afera „Amber Gold” mogła nieco ostudzić zapał Polaków do zaciągania szybkich chwilówek. Jednak warunki kredytowe jakie nadal oferują banki działające w Polsce są wysoce niekorzystne dla klientów. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że pracodawcy niechętnie zatrudniają pracowników na umowę o pracę. Jak wszyscy wiemy z tzw. umowami śmieciowymi nie mamy co szukać pomocy w banku.

Inaczej do tego problemu podchodzą wszelkie firmy pożyczkowe. W ostatnim czasie sporo przybyło internetowych ofert pożyczkowych. Specjalne serwisy pożyczkowe oferują zwykle drobne kwoty do 1500 złotych. My proponujemy Państwu ofertę znajdującą się w serwisie internetowym Kaska.pl.

Przykładowa internetowa pożyczka na Kaska.pl:

– każdy klient musi się zarejestrować w serwisie
– wniosek kredytowy całkowicie online
– można pożyczyć nawet 1500 złotych na 45 dni
– całkowity koszt pożyczki to ok. 600 złotych
– RRSO 1821,80 proc.
– decyzja kredytowa od ręki
– gotówka nawet w 15 minut na koncie osobistym

  • Umowa z firmą pożyczkową on October 22, 2012 at 7:22 pm

  Gdzie znaleźć parabank?

  Cześć,

  Myślałem, że jak mieszkam w dużym mieście(Lublin) to znalezienie jakiegoś oddziału parabanku nie będzie stanowiło problemu…Rzeczywistość jest jednak inna. Przyznam się, że po godzinnym „spacerze” po mieście zrezygnowałem z dalszych poszukiwań. Znacie jakieś parabanki w Lublinie?
  Pozdrawiam

  Daro/Lublin

  • Parabanki w Lublinie on October 22, 2012 at 7:23 pm

  Przecież Lublin to podobno zagłębie parabanków w Polsce. Co ciekawe w tym mieście toczy się najwięcej postępowań(ok. 20) wobec nieuczciwych praktyk stosowanych przez firmy pożyczkowe. Fakt jeśli chodzi o oddziały to tak naprawdę informacje dotyczące adresów jest trudno znaleźć. Bo takie są właśnie para banki, nie kwapią się do informowania o swojej działalności. Nie znalazłeś nawet oklepanego Providenta?

  Malinka/Lublin

   • który parabank wybrać? on December 20, 2012 at 2:31 pm

   Najgorsze gdy wybór jest zbyt wielki, a opinii niewiele lub gdy te opinie są niezbyt rzetelne. Może jesteście w stanie coś polecić… ale tak uczciwie, a nie na zasadzie reklamy? Proszę o pomoc. Muszę naprawić piec centralnego ogrzewania, a nie mam tyle gotówki. Jest zima, więc czas nagli. Polećcie mi dobrą firmę z Lublina!
   Arek

  • Co dalej z rekomendacją T on December 27, 2012 at 1:27 pm

  Słynna rekomendacja T doprowadziła to absurdalnych sytuacji na polskim rynku kredytowym. Przypomnę, iż według ustaleń Komisji Nadzoru Finansowego miesięczne koszty obsługi zobowiązań kredytowych nie powinny być większe niż 50 procent miesięcznych dochodów netto. Jest to absurd. Powiedzmy, ze osoba zarabiająca 10 tysięcy złotych netto i ma obecną ratę kredytu hipotecznego powyżej 5 tysięcy złotych i nie jest wiarygodna dla banków. Akurat w Polsce za niecałe 5 tysiaków da się godnie żyć…

  MarkoPolo/Gdańsk

  • Pożyczka z długiem on December 27, 2012 at 1:38 pm

  Czy można mieć niespłacony dług i otrzymać kolejną pożyczkę gotówkową w firmie para bankowej? Mam wypowiedziany przez bank kredyt gotówkowy i jest w totalnym dołku finansowym. Zapożyczyłam się u znajomych, żeby spłacić zaległości ale to nie starczyło. Teraz szukam pomocy w firmach pożyczkowych.
  Clara/Ząbkowice

   • Jak ustalana jest zdolność kredytowa w parabanku on December 27, 2012 at 2:00 pm

   Firmy pożyczkowe raczej nie zainteresują się twoim zadłużeniem w banku. Po pierwsze nie mają dostępu do BIK. Jedyne co mogą sprawdzić to czy nie masz jakiś zaległych rachunków w KRD. Dla firm pożyczkowych najważniejsza jest twoja wypłacalność tu i teraz. Dlatego sprawdzają ostatnie rachunki(powiedzmy z 3 ostatnich miesięcy) oraz wyciągi z kont bankowych.
   Tomuś/Świnoujście

    • Pożyczka bez sprawdzania i weryfikacji historii w BIK on December 27, 2012 at 2:45 pm

    Osobiście nie rozumiem osób, które mają zaległości w bankach i dalej brną w długi ale nie byłem nigdy w sytuacji pod ścianą….pożyczka pozabankowa udzielana jest szybko, bez zbędnych formalności i zapytań o zdolność kredytową. Dodatkową gotówkę można zdobyć nawet bez zgody współmałżonka. Co więcej pieniądze przywożone są wprost do domu. Niestety za wygodę trzeba płacić…
    Henio/Kępno

  • pozabankowe instytucje finansowe funkcjonujące w polsce on January 1, 2013 at 11:04 am

  Sprawdzona pożyczka pozabankowa
  Wizytę w banku składamy z różnych powodów. Niekiedy chcemy wypłacić pieniądze z konta bądź je wpłacić, czasem jest to konieczność założenia sobie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, a kiedy indziej zależy nam na uzyskaniu kredytu. Jeżeli chcemy pożyczyć pieniądze, musimy się liczyć z tym, że zostaniemy bardzo dokładnie sprawdzeni pod kątem naszej finansowej wiarygodności.
  Zresztą, nawet zakładając konto czy załatwiając jakąkolwiek inną sprawę mającą związek z naszymi finansami, zawsze jesteśmy zmuszani do podawania wielu rozmaitych informacji na swój temat, a i tak nie mamy nigdy gwarancji, że uda nam się załatwić to, po co przyszliśmy. Często bank uznaje, że mamy za niską zdolność kredytową lub odmawia nam przyznania kredytu, gdyż nasza historia finansowa w Biurze Informacji Kredytowej nie przedstawia się najlepiej. Gdzie wówczas możemy szukać wsparcia? Zwykle w takich okolicznościach nie mamy zbyt wielu opcji do wyboru. Najczęściej pozostaje nam tylko pożyczka pozabankowa, o którą możemy zabiegać w jednej z licznych instytucji finansowych działających na naszym rynku.
  Firmy pożyczkowej, z którą decydujemy się podpisać umowę, nie wybierajmy jednak na zasadzie przypadku. Wśród licznych ofert można znaleźć taką, która spełni nasze oczekiwania i będzie adekwatna do możliwości finansowych jakimi dysponujemy. Wybierajmy jedynie wśród sprawdzonych firm cieszących się uznaniem ze strony klientów, a na pewno nie będziemy rozczarowani tym, co zostanie nam zaproponowane w umowie.

Leave a Reply