Takie tematy nas interesują

Pożyczki pod zastaw biżuterii i złota w Dollar Financial – MoneyNow

Pożyczka pod zastaw posiadanej, najlepiej drogiej biżuterii i złota. Wachlarz usług finansowych proponowanych przez instytucje pozabankowe w Polsce jest naprawdę szeroki. Dzisiaj typowy parabank w Polsce nie ogranicza się do prostych pożyczek gotówkowych udzielanych na dowolny cel i „na każdą kieszeń”.

Należący do międzynarodowej grupy Dollar Financial-MoneyNow, oprócz wspomnianych wcześniej chwilówek oferuje także skup złotego kruszcu oraz pożyczkę pod zastaw posiadanego złota. Często się zdarza, że trzymamy w domu drobne przedmioty ze złota np. pierścionki. Teraz okazuje się, iż taki przedmiot można wykorzystać przy okazji zaciągnięcia pożyczki gotówkowej jako zastaw.

Oddziały MoneyNow można znaleźć w 8 miejscowościach; w takich jak: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Poznań, Toruń, Łódź. Dodajmy, że w Gdańsku zostały uruchomione aż trzy placówki. Podczas trwania umowy z MoneyNow, zastawiony złoty przedmiot będzie specjalnie przechowywany. Więcej szczegółów na temat pożyczki pod zastaw złota można się dowiedzieć pod numerem telefonu: 801 066 639.

    • Oprocentowanie pożyczki parabankowej on October 22, 2012 at 7:41 pm

    Chciałem poruszyć kwestię oprocentowania pożyczki w instytucji pozabankowej. Średnie oprocentowanie takiej pożyczki w polskich warunkach wynosi 25 procent w skali rocznej. Czyli można dojść do wniosku, że chwilówki oprocentowane są na poziomie bankowych kredytów. Niestety jest to nominalna stawka tzn. rzeczywista stopa oprocentowania obejmuje również koszty ubezpieczenia, prowizję oraz obsługa klienta w domu. To dlatego potem stawka oprocentowania przekracza tysiąc procent….

    PKP/Działdowo

    • Biżuteria w zastaw za pożyczkę on November 8, 2012 at 11:37 am

    Potrzebuję pilnie pieniędzy na zakup wyposażenia kuchni, jednak nie mam możliwości otrzymania zaświadczenia o zarobkach, a mam trochę biżuterii po babci, którą można byłoby potraktować jako zabezpieczenie pożyczki. Oczywiście spłacę wszystko w terminie, z tym nie powinno być problemu, bo dochody mam, jednak nie jestem stanie załatwić formalności. Czy mam szansę dostać taką pożyczkę w Przemyślu?

Leave a Reply