Takie tematy nas interesują

Pożyczki bez sprawdzania baz dłużników

Firmy pożyczkowe kontra banki. Firmy pożyczkowe, których na naszym rynku z każdym kolejnym rokiem systematycznie przybywa, stanowią bardzo poważną konkurencję dla banków, które straciły w ten sposób monopol na świadczenie usług finansowych. Jeżeli potrzebne są nam pieniądze i nie mamy możliwości zapożyczenia się u rodziny bądź u znajomych, wcale nie musimy iść do banku – mamy też i inne opcje. Inna sprawa to taka, że oferta banków jest obecnie dostępna w znacznie mniejszym stopniu aniżeli kiedyś.

Z jednej strony banki dysponują wieloma produktami finansowymi, ale z drugiej – prawo do skorzystania z nich dają jedynie bardzo dobrze zarabiającym osobom o wysokiej zdolności kredytowej i krystalicznej historii w Biurze Informacji Kredytowej. Dostać kredyt nie jest w dzisiejszych czasach łatwo, stąd też wzmożone zainteresowanie pożyczkami pozabankowymi. Można je wykorzystać na rozmaite cele. Firmy nie wnikają w to, na co ich klienci wydają pożyczone pieniądze, a kwotowa rozpiętość pożyczek pozabankowych jest bardzo duża – na niskich sumach rzędu 100 czy 200 złotych zaczynając, a kończąc na zobowiązaniach opiewających nawet i kilkaset tysięcy złotych.

Pożyczkę pozabankową można dostać o wiele łatwiej niż kredyt z uwagi na uproszczone formalności – brak weryfikacji w bazach dłużników KRD i BIK, brak obowiązku dostarczania zaświadczenia o zarobkach itp. Firmy pożyczkowe nie stawiają potencjalnym klientom wygórowanych wymagań, których ci nie będą w stanie spełnić. Z uwagi zatem na to mogą liczyć na stale rosnące zainteresowanie swoją ofertą.

  • pożyczki dla osób z zaległościami on September 25, 2012 at 9:19 am

  Poszukuję firmy, która udzieli mi pożyczki bez sprawdzania na listach dłużników. Kiedyś posiadałem trochę zaległości i mam złą historię w bik, dlatego w banku nie mam czego szukać. Chciałbym żeby odbyło się to bez zbędnych formalności, szybko i sprawnie… no i najtaniej. Interesowałaby mnie taka firma w Krakowie lub okolicach.

  • pożyczka dla dłużnika on September 28, 2012 at 11:08 am

  czy pożyczka dla osoby z niezbyt dobrą historią w bik może być udzielona wyłącznie przez parabank? czy nie istnieje żaden bank, który przymyka oko na takie sprawy? mam trochę niespłaconych zobowiązań, a pilnie potrzebuję pieniędzy i nie chciałbym przepłacać

  • firmy udzielajace pożyczek z komornikiem on September 29, 2012 at 10:38 am

  gdzie znajdę uczciwą firmę pozabankową, która udziela pożyczek i ma szybką gotówkę dla osób, które mają problem z komornikiem i nie chcą mieć zajętego konta bankowego? Słyszałem, że podobno jakaś pożyczka jest w kasach skok stefczyka lub wołomin, ale nigdzie nie mogę znaleźć nic konkretnego na ten temat. Podobno w kasie skoku jest jakaś pożyczka pozabankowa pod zastaw i nawet z komornikiem na karku można ją dostać. Czy ktoś więcej może coś napisać o ich ofercie i jak w praktyce działa ta instytucja pozabankowa.

  • jakie skoki udzielają pożyczki z komornikiem on October 15, 2012 at 12:21 pm

  Ale napiszcie dokładnie które oddziały skok mają w swojej ofercie kredyty i pożyczki dla osób z komornikiem? Z tego co się zdążyłem zorientować to chyba w skok stefczyka takich propozycji nie ma więc może jakiś skok wołomin, ale tego też nie bardzo wiem gdzie sprawdzić. Mam zadłużenie i pilnie potrzebuję gotówki na spłacenie komornika żeby ten odblokował moje konto i wtedy będę mógł normalnie funkcjonować i przywrócić działanie i zarabianie pieniędzy przez moją firmę.

  • kto udziela pożyczki z komornikiem on October 18, 2012 at 9:03 am

  Widzę że nie jestem sama z takim problemem i też szukam kogoś kto może mi udzielić pilnej pożyczki gotówkowej z komornikiem. Niestety trochę za bardzo się zadłużyłam i teraz ponoszę tego konsekwencje i ciągle nie mogę sobie poradzić ze spłacaniem tych wszystkich rat które z mężem nabraliśmy. Prosze o pilną pomoc i jakąś szybką pożyczkę lub informacje kontakt nr telefonu do osób , które pomagają w problemach z komornikiem i takich pożyczek udzielają na jakiś nie wysoki procent i na krótki okres. Potrzebuję pożyczyć 1 tys. zł na 15 dni bo potem dostanę premię w pracy i będę mogła oddać.

Leave a Reply