Takie tematy nas interesują

Pożyczka pozabankowa na rozwój firmy – Tax Care

Początkowy okres działalności nowej firmy jest najważniejszy. Wówczas trzeba zaznaczyć swoje istnienie na rynku i wyrobić markę. Jak się łatwo domyślić, na takie działania potrzebna jest duża kwota pieniędzy. Nie jest łatwo zgromadzić środki pieniężne, kiedy firma dopiero pozyskuje pierwszych klientów. W takiej sytuacji trzeba szukać zewnętrznych form finansowego wsparcia.

Rynek finansowy w Polsce rozwija się w szybkim tempie. Pomijając oszustów parabankowych, mamy w Polsce sprawdzone instytucje pożyczkowe, które chętnie pomagają przedsiębiorcom. Dodajmy, że na uproszczonych warunkach np. bez sprawdzania firmy w ZUS-ie i w Urzędzie Skarbowym. Do grona sprawdzonych instytucji pozabankowych na pewno można zaliczyć Tax Care.

Pożyczka dla firm w Tax Care:

– szybkie i łatwe załatwienie formalności
– prosty kredyt do 300 tys. zł
– szybka decyzja kredytowa
– kredyt bez zaświadczeń z ZUS i US
– okres kredytowania do 96 miesięcy
– pieniądze wyłącznie na cele związane z prowadzeniem działalności gospodarczej
– uznawane zabezpieczenia kredytu: hipoteka, weksel, zastaw, cesja
– pomoc przydzielonego doradcy finansowego

  • Zawiłą umowa z parabankiem on October 22, 2012 at 7:39 pm

  Podpisałem umowę pożyczkową z parabankiem(nazwy nie wspomnę). Przyznam się, że do końca nie przeczytałem umowy w oddziale i teraz mam do myślenia w domu. Czytając umowę natknąłem się na jeden zapis, którego nie mogę zrozumieć: “W przypadku powstania zadłużenia przeterminowanego spłaty zalicza się w następującej kolejności: koszty, odsetki, kapitał”. O co w tym chodzi…..Pomóżcie!

  Alex/Makowo

   • Zawiłą umowa z parabankiem on October 22, 2012 at 7:40 pm

   Nie mam najlepszych wieści. Jest to bardzo niekorzystny zapis. W przypadku zalegania ze spłatą raty i późniejszym jej regulowaniem, najpierw będą spłacane koszty kredytu, potem odsetki, a na końcu rata. Ten zapis sprawia, że przelewając na rzecz pożyczkodawcy co miesiąc tyle samo pieniędzy, spóźniwszy się przynajmniej jeden dzień ze spłatą – zawsze będziemy posiadać zadłużenie przeterminowane(zawsze będą naliczane odsetki za zwłokę).

   Pestka/Police

Leave a Reply