Takie tematy nas interesują

Pożyczka pod zastaw samochodu dla firmy w Fiolet Partners

Kredyt firmowy pod zastaw pojazdu. Nadmierne zamrożenie gotówki to działanie wysoce niekorzystne dla każdego przedsiębiorstwa. Wolnym kapitałem należy umiejętnie zarządzać i inwestować. Nie można dopuścić także do przeinwestowania. Dlatego tak ważna jest dywersyfikacja źródeł finansowania działalności gospodarczej.

Obcy kapitał wcale nie musi być taki groźny dla firm. Przykładowo coraz popularniejsze kredyty pod zastaw są tańsze od zwykłych kredytów inwestycyjnych. Tańsze kredytowanie wynika z rodzaju zabezpieczenia obcego finansowania- polisa AC firmowego pojazdu. Taki rodzaj zabezpieczenia kredytowego nie obciąża zbytnio budżetu przedsiębiorstwa. Firma pożyczkowa Fiolet Partners oferuje atrakcyjny kredyt firmowy pod zastaw pojazdu:

Firmowa oferta kredytowa w  Fiolet Partners:

– wielkość kredytowania od 5 do 300 tysięcy złotych
– maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat
– wiek zastawianego pojazdu nie może przekroczyć 13 lat
– kredyt do 100 procent wartości rynkowej pojazdu
– kredyt bez zaświadczeń z ZUS i US
– nominalna stawka oprocentowania od 9,9 proc.

  • Czy będę miała wgląd do umowy z parabankiem? on October 22, 2012 at 7:37 pm

  Nie chcę zostać nabita w butelkę i chcę się wszystkiego dowiedzieć zanim zaciągnę pożyczkę w parabanku. Wiem, że system parabankowy nie jest w pełni kontrolowany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Moje pytanie brzmi: czy zanim skorzystam z oferty będę mogła mieć wgląd do wzoru umowy podpisywanej z klientami?

  Helenka/Zawiercie

  • Umowa z parabankiem on October 22, 2012 at 7:38 pm

  Zazwyczaj parabanki drukują umowę po weryfikacji wniosku kredytowego. Jednak mamy prawo ubiegać się o wgląd do wzoru takiej umowy. Wszystko zależy od dobrej woli pracownika/konsultanta firmy pożyczkowej. Lepiej jest wszystko sprawdzić zanim podpiszemy dokument.

  Elefan/Kluczbork

  • Szybka pożyczka pod zastaw samochodu firmowego w Net4car on October 23, 2012 at 3:14 pm

  Co jak co ale obecne otoczenie ekonomiczne nie sprzyja prowadzeniu biznesu. Najgorzej mają małe przedsiębiorstwa ledwo wiążące koniec z końcem. Winne są także niektóre regulacje prawno-podatkowe. Firmy za długo czekają na opłacenie faktur przez kontrahentów, przez co mają duże problemy z bieżącą płynności finansową. Dodatkowo nie jest łaskawy rynek kredytowy. Nawet koszty kredytów w bieżących rachunkach są uciążliwe dla przedsiębiorców. Na szczęście w Polsce mamy coraz większe pole manewru w pozyskiwaniu źródeł finansowania. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby skorzystać np. z oferty pozabankowej. Przykładowo firma Net4car proponuje „uwolnienie” gotówki wcześniej wydanej na flotę samochodową.

  Pożyczka pod zastaw samochodu firmowego w Net4car:

  – kredytowanie maksymalnie do 7 lat
  – uproszczone procedury
  – decyzja kredytowa nawet w 2 godziny
  – możliwość ponownego wykorzystania gotówki wydanej wcześniej na samochód firmowy
  – można uzyskać pieniądze do 100 procent wartości pojazdu
  – trzeba przedstawić wszystkie dokumenty rejestrowe firmy oraz oświadczenie o dochodach

  • Maksymalny wiek samochodu pod zastaw on October 23, 2012 at 3:18 pm

  Mam 10-letnie auto dostawcze wart dzisiaj ok. 10 tysięcy złotych. Myślicie, że da się takiego „grata” zastawić w jakiejś firmie pożyczkowej bo w banku raczej nie pójdą na takie rozwiązanie-auto chyba jest za stare…

  Zbyszek/Płoty

  • jaki samochód można wziąć pod zastaw on October 23, 2012 at 3:19 pm

  Wiem tylko, że banki kredytują zakup samochodów używanych tak gdzieś do 10 lat. Raczej nie spotkałem się z sytuacją, by bank postanowił kredytować starszy pojazd. Inaczej sprawa wygląda w instytucji parabankowej. Ale nie mam szerszych informacji dotyczących limitów wieku samochodów zastawianych w parabankach.

  Zenon Laskowik/Poznań

  • Pożyczka pod zastaw samochodu on October 25, 2012 at 4:43 pm

  Prowadzę sklep w Poznaniu i chciałbym go trochę rozbudować, wyremontować i unowocześnić. W banku jakoś mnie zbywają i jeśli oferują pożyczkę to na niskie kwoty. Mam samochód zarejestrowany na firmę. Czy powyższa oferta może okazać się pomocna? Macie jakieś doświadczenia? Proszę o opinie.

  Marek, Poznań

Leave a Reply