Takie tematy nas interesują

Najlepsza pożyczka dla dłużników w Pozyczkapozabankowa24.pl

Znalezienie najlepszej pożyczki pozabankowej jest bardzo trudnym zadaniem. Problemem jest to, że rynek pozabankowy rozrósł się do tego stopnia, iż niektóre firmy pożyczkowe działają lokalnie i są wręcz anonimowe. W ostatnim czasie w sieci internetowej na potęgę mnożą się firmy udzielające mikropożyczki online lub przez SMS.

Biorąc pod uwagę kryterium „bezpieczeństwa”, bardzo trudno będzie znaleźć odpowiedni parabank. Tego typu podmioty raczej nie afiszują się z raportami finansowymi. Wyjątkiem jest Profi Credit, który cyklicznie publikuje dane finansowe. Tak przy okazji to Profi Credit podwoił sprzedaż pożyczek w stosunku do roku poprzedniego.

W odróżnieniu do ofert bankowych, nie ma w polskim Internecie typowej strony z fachową porównywarką pożyczek parabankowych. Co prawda istnieją portale np. Pozyczkapozabankowa24.pl, które pomagają wybrać optymalną pożyczkę parabankową, jednak pod uwagę brany jest dosyć wąski zakres ofert.

Główne cechy oferty kredytowej na portalu Pozyczkapozabankowa24.pl :

– minimum formalności
– pożyczki bez zaświadczeń
– wystarczy okazać jeden dokument tożsamości(np. dowód osobisty)
– brak weryfikacji klientów w bazach  BIK, BIG i KRD
– wielkość kredytowania do 10 tys. zł
– oprocentowanie od 5,26 do 16 proc.
– dopasowane terminy spłat rat kredytowych

  • firmy pożyczające pieniądze dłużnikom on October 21, 2012 at 5:45 pm

  Czy znacie więcej takich firm, które mają różne oferty dla dłużników bankowych i nie tylko? Ta oferta powyższa wygląda na pierwszy rzut oka ciekawie, ale ja już jestem doświadczony życiem i wiem, że nie wolno od razu rzucać się na pierwszą lepszą instytucję pozabankową myśląc , że to jest ta najlepsza i od razu podpisywać umowę o pożyczkę. Lepiej zawsze zapoznac się z tym co proponuje konkurencja, a sądzę, że jest więcej tego typu firm i może mają nawet tańsze pożyczki i kredyty dla tych, którzy mają nawet bardzo duże długi.

  • Kto korzysta z chwilówek on October 22, 2012 at 7:35 pm

  Ostatnio siedziałem w kolejce w oddziale Providenta i przyglądałem się innym klientom, którzy przychodzili po chwilówki. Tak na pierwszy rzut oka nie widziałem wśród klientów osób nie mających pieniędzy na życie. Byli to młodzi ludzie, w miarę dobrze ubrani…chyba podobnie jak ja nie mogą wykazać odpowiedniej zdolności kredytowej a mają jakąś zachciankę materialną np. nowy telewizor.

  Zdzisiu/Zakopane

   • Kto pożycza w parabankach on October 25, 2012 at 3:29 pm

   Też zwróciłam na to uwagę. Poznań nie jest raczej miastem, w którym żyją ludzie bardzo ubodzy. Patrząc po tym co się dzieje w siedzibach parabanków, można stwierdzić że ludzie pożyczają pieniądze “dla sportu”. Dobrze ubrani, przyjeżdżają samochodami, które nie wyglądają na tanie i pożyczają po 500 zł. Dziwne…

  • Pożyczka online dla zadłużonych on January 18, 2013 at 3:02 pm

  Nie do końca chcę mie się wierzyć, że ktokolwiek pożyczy kasę osobie załużonej bez jakiegoś zastawu, który można szybko i bezpiecznie spieniężyć w razie nie spłacania pozyczki w terminie. Wszystkie drogi w instytucjach pozabankowych prowadzą przecież do tego żeby zarabiac pieniądze, a nie bawić się w ruletkę czy ktoś odda czy nie odda pozyczonych pieniędzy. Mogę tylko napisać żeby zawsze uważac co się podpisuje i mieć na uwadze że jeśli jakiś damy komuś zastaw to możemy go normalnie w świetle prawa stracić bezpowrotnie…

  • kto pomaga dłużnikom on January 20, 2013 at 9:31 am

  Czy wierzycie że istnieje ktoś kto chce pomagac osobom zadłużonym i robi to z dobrego serca? Weźcie się trochę opanujcie i zacznijcie myśleć logicznie a nie szukać gruszek na wierzbie. Nikt nigdy nikomu nie będzie pomagał jeśli chodzi o jakiekolwiek pieniądze bo ktoś kto je ma to chce zarobić jeszcze więcej, a nie pomagać. Wybijscie sobie w ogóle słowo pomoc jeśli chodzi o jakiekolwiek pozyczki dla ludzie po zadłużanych gdzie się tylko da. Następny który będzie się nazywał pomoc dla dłużnikó będzie tylko kolejnym w kolejce do wydojenia z was kasy i oskubania z tego co jeszcze wam zostało i da się dać w zastaw. Gdzie znaleźć pomoc dla zdłużników? Nigdzie jej nie znajdziecie jeśli sami nie zaczniecie dbać o swoje finanse i nie przestaniecie wydawać forsy na głupoty bez których można się spokojnie obyć.
  Tomasz Zabrze

Leave a Reply