Takie tematy nas interesują

Kredyt przez internet w Google

Kredyt na reklamę internetową – Google zakończył program pilotażowy, który pozwoli na to aby wkrótce pierwsi klienci wzięli kredyt. Nowa usługa Google polega na tym, że obecni klienci korporacyjni pozwoli na skorzystanie z kredytów na sfinansowanie kampanii reklamowych w jej ramach.

Taki kredyt na reklamę można zaciągnąć posiadając kartę AdWords Business, która oprocentowana jest od 8,99% do 18,99%. Wszystko wskazuje na to, że Google w ten sposób przygotowuje się do wprowadzenia oferty masowej.

Eksperci twierdzą, że konkurencja bankowa zmierza w nowym kierunku. Dotychczas słysząc hasło „konkurencja bankowa” ma się na myśli konkretne nazwy banków i oferty, jakie proponują swoim klientom. Prócz Google, który już ruszył z kredytami na reklamy internetowe, chęć do udzielania kredytów konsumenckich mają też operatorzy telefonii komórkowych – twierdzi Mariusz Grendowicz, przewodniczący Rady Programowej Banking Forum.

Co więcej firmy IT mają lepszą wiedzę dotyczącą swoich klientów. Np. Google czy Amazon skuteczniej przeprowadzają analizy potencjalnych klientów, ponieważ mają dane, na jakie strony wchodzą, co kupują itp. Również rozwiązania technologiczne nie stoją na przeszkodzie aby wprowadzić takie możliwości w instytucjach IT. Jednak jedyna i największą barierą są przepisy prawa.

    • Kredyt na reklamę w google on October 12, 2012 at 11:18 am

    Widać, że bierze się ostro za branże finansową. Sektor pożyczkowy w Internecie daje ogromne możliwości zarobkowe. Poza tym google ma informacje o potencjalnych klientach z pierwszej ręki. Co tu dużo mówić google to skarbnica wiedzy. Przekonują się o tym nawet banki oraz inne podmioty finansowe. Słyszałem nawet, że na podstawie statystyk googla niektóre banki szacują prognozy gospodarcze.

    Googlemaniak/Wesoła

Leave a Reply