Takie tematy nas interesują

Kredyt konsolidacyjny bez banku

Utrzymanie płynności finansowej to dzisiaj największa zmora małych przedsiębiorców w Polsce. Zdarza się tak, iż jedynym ratunkiem dla takich podmiotów gospodarczych jest korzystanie z zewnętrznego finansowania. Problem w tym, że te kredyty często okazują się przysłowiowym gwoździem do trumny.Niekorzystne kredyty w połączeniu ze spadkiem przychodów to już prawdziwe zmartwienie. Wówczas trzeba się rozglądać za dobrą konsolidacja.

Takową powsiada w ofercie między innymi instytucja pozabankowa Dobra Pożyczka. Oferta konsolidacji jest partnerskim zwrotem ku przedsiębiorcom w czasach kryzysu gospodarczego jakiego doświadczamy w Unii Europejskiej. Wystarczy spojrzeć na niskie oprocentowanie obcego kapitału oraz gwarancję stałego oprocentowania przez cały okres trwania umowy kredytowej. Oferta konsolidacji skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych  jak i firmowych.

– szybkie odzyskiwanie płynności finansowej w firmie
– stałe oprocentowanie
– uproszczone procedury
– okres spłaty do 30 lat
– wielkość konsolidacji: od 25 do 500 tysięcy złotych
– z okazji 10-lecia Dobrej Pożyczki do końca miesiąca br. oprocentowanie obniżone do 2,99 proc.

  • Na jakich zasadach podpisywane są umowy z parabankami? on October 22, 2012 at 7:03 pm

  Witam, mam zamiar zaciągnąć szybką pożyczkę pozabankową. Zanim udam się do firmy pożyczkowej, może ktoś mi uświadomi jakiego rodzaju umowę otrzymam do ręki?

  Kasiula/Kraków

   • Umowa z firmą pożyczkową on October 22, 2012 at 7:04 pm

   Jak wiadomo parabanki w większości przypadków trudnią się udzielaniem drobnych kwot pieniężnych klientom o obniżonej zdolności kredytowej. Takiej pożyczki nie można nazwać kredytem. Działalność tego typu zarezerwowana jest dla tradycyjnych banków. Parabankowe pożyczki/mikropożyczki gotówkowe oferowane są na dowolny cel wydatkowania. Dodam, że pożyczki pozabankowe udzielane są na podstawie umów cywilnych.
   Grześ/Police

Leave a Reply