Linki sponsorowane

Kredyt konsolidacyjny bez banku

Utrzymanie płynności finansowej to dzisiaj największa zmora małych przedsiębiorców w Polsce. Zdarza się tak, iż jedynym ratunkiem dla takich podmiotów gospodarczych jest korzystanie z zewnętrznego finansowania. Problem w tym, że te kredyty często okazują się przysłowiowym gwoździem do trumny.Niekorzystne kredyty w połączeniu ze spadkiem przychodów to już prawdziwe zmartwienie. Wówczas trzeba się rozglądać za dobrą konsolidacja.

Takową powsiada w ofercie między innymi instytucja pozabankowa Dobra Pożyczka. Oferta konsolidacji jest partnerskim zwrotem ku przedsiębiorcom w czasach kryzysu gospodarczego jakiego doświadczamy w Unii Europejskiej. Wystarczy spojrzeć na niskie oprocentowanie obcego kapitału oraz gwarancję stałego oprocentowania przez cały okres trwania umowy kredytowej. Oferta konsolidacji skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych  jak i firmowych.

– szybkie odzyskiwanie płynności finansowej w firmie
– stałe oprocentowanie
– uproszczone procedury
– okres spłaty do 30 lat
– wielkość konsolidacji: od 25 do 500 tysięcy złotych
– z okazji 10-lecia Dobrej Pożyczki do końca miesiąca br. oprocentowanie obniżone do 2,99 proc.

2 thoughts on “Kredyt konsolidacyjny bez banku”

  1. Witam, mam zamiar zaciągnąć szybką pożyczkę pozabankową. Zanim udam się do firmy pożyczkowej, może ktoś mi uświadomi jakiego rodzaju umowę otrzymam do ręki?

    Kasiula/Kraków

    1. Jak wiadomo parabanki w większości przypadków trudnią się udzielaniem drobnych kwot pieniężnych klientom o obniżonej zdolności kredytowej. Takiej pożyczki nie można nazwać kredytem. Działalność tego typu zarezerwowana jest dla tradycyjnych banków. Parabankowe pożyczki/mikropożyczki gotówkowe oferowane są na dowolny cel wydatkowania. Dodam, że pożyczki pozabankowe udzielane są na podstawie umów cywilnych.
      Grześ/Police

Leave a Reply