Takie tematy nas interesują

Jak znaleźć korzystną pożyczkę pozabankową?

Nad tym jak znaleźć korzystną pożyczkę pozabankową zastanawia się wiele osób. Może to rzeczywiście przysporzyć niemało kłopotów – ostatecznie przecież do wyboru jest mnóstwo ofert. Na pierwszy rzut oka mogą one wyglądać dość podobnie, ale to tylko pozory. Wystarczy porównać chociażby kilka spośród nich, aby przekonać się o tym jak duże różnice  w ich zakresie występują. Jeżeli pożyczka ma być naprawdę atrakcyjna, musi być przede wszystkim dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Kolejna sprawa to taka, że nie wszyscy dysponują jednakowymi możliwościami finansowymi – jedną osobę stać bez problemu na płacenie wyższych rat, druga już zaś nie może sobie na to pozwolić. Należy również zastanowić się nad tym, na co potrzebne są pieniądze i czy oby na pewno jest to tak pilny wydatek, aby od razu składać wniosek o przyznanie pożyczki. Każdy powinien pamiętać o tym, by pożyczać pieniądze tylko wtedy, kiedy jest to niezbędne i gdy innego wyjścia po prostu nie ma.

Robienie tego tylko i wyłącznie po to, by zaspokoić swoje zachcianki mija się z celem i na dłuższą metę przynosi więcej problemów niż korzyści. Zadaniem pożyczki jest pomoc w określonych sytuacjach, gdzie jedynie nakładem środków własnych niewiele da się zdziałać. Naturalnie nie wolno zapominać o tym, by sprawdzić, co poszczególne firmy mają do zaproponowania. Bacznie przyglądać się trzeba zwłaszcza kosztom oraz warunkom umowy, nie bez znaczenia jest też sposób w jaki została ona skonstruowana. Nie trzeba chyba przypominać o konieczności czytania umów przed ich podpisaniem.

  • gdzie pilnie dostanę pożyczkę bez banku on September 24, 2012 at 2:19 pm

  byłam właśnie w moim banku, w którym mam konto od kilku lat i jestem załamana bo nie mam tam nawet najmniejszej szansy na kredyt. Otóż stwierdzili, że mam zbyt niską zdolność kredytową i nie będą mogli mi pomóc i najprawdopodobniej żaden bank w Polsce nie będzie chciał ze mną rozmawiać bo moje dochody są nie udokumentowane. Pilnie naprawdę potrzebuję jakąś uczciwą i na korzystnych warunkach pożyczkę bez banku i wiem, że w tym celu powstają właśnie różne instytucje pozabankowe które udzielają pomocy dla osób pilnie potrzebujących gotówki. Muszę kupić drogie lekarstwa dla córki i samo leczenie też jest drogie więc postanowiłam wziąć szybką pożyczkę i teraz muszę już szukać bez banku.
  Wiesława Kielce

  • tanie pożyczki pozabankowe on September 25, 2012 at 10:28 am

  Pożyczki pozabankowe zwykle są bardzo drogie. Nie mam zbyt dużych dochodów, więc szukam najbardziej korzystnej oferty, gdzie koszty nie są zbyt wysokie – odpowiednie dla osób uboższych. Czy wiecie, gdzie taką pożyczkę otrzymać? Najlepiej w Katowicach lub gdzieś blisko…

  • Jestem dłużnikiem gdzie dostanę kredyt bez sprawdzania on October 20, 2012 at 1:33 pm

  Mam trochę długów z ostatnich lat i straciłęm prawdę mówiąc kontrolę nad nimi wszystkimi. Dlatego pilnie potrzebuję pożyczyć gdzieś z banku lub firmy pozabankowej większą kwotę ok 20 tys. zł żeby te wszystkie pożyczki i kredyty spłacić za jednym razem i mieć tylko jedną ratę, której będę pilnował i starał się płacić zawsze w terminie. Tylko nie wiem gdzie taki dłużnik jak ja może liczyć na jakieś dogodne warunki na kredyt lub pożyczkę i czy w ogóle gdzieś taką dużą gotówkę dostanę.
  Marian Świebodzin

  • Alicja on March 27, 2013 at 1:07 pm

  Ja juz kilka razy dałam sie naciac na super pozyczke i w konsekwencji bardzo duzo mnie to kosztowało, ostatnio po raz kolejny szybko potrzebowałam pieniedzy ale tym razem postnowiłam nie dac sie naciągnac, dokladnie przejżałam oferty roznych instytucji pozabankowych i natrafiłam na kasy stefczyka.. zaryzykowałam, mysle, ze tym razem bede zadowolona:)

  • krystian on June 23, 2013 at 10:05 am

  Ja korzystałem ostatnio z pożyczki udzielonej przez portal Via sms, obyło się bez papierkowej roboty cyz jakichś dalszych komplikacji, także polecam

Leave a Reply