Takie tematy nas interesują

Gotówka prosto na konto w banku w krótkim czasie – All Money

Średnia kwota kredytu konsumpcyjnego w porównaniu do ubiegłego roku jest większa o 12 procent. Nie jest to zasługa wzrostu sprzedaży kredytów gotówkowych w bankach lecz zwiększenie liczy udzielonych szybkich pożyczek w pozabankowym systemie.

Według szacunków Biura Informacji Kredytowej do parabanków trafia miesięcznie około 100 tysięcy wniosków kredytowych. Praktycznie każdy taki wniosek jest pozytywnie rozpatrywany.

Inaczej jest w bankach, które chyba nadmiernie sformalizowały proces udzielania kredytów. W bankach nadal dobrze sprzedają się kredyty ratalne. Po części ma to związek z szeroką dystrybucją tego rodzaju produktów kredytowych np. w hipermarketach. Rynek pozabankowych kredytów konsumpcyjnych szacowany jest na około 10 proc. rynku bankowego. W przybliżeniu firmy pożyczkowe mają 1,5 miliona klientów.

Parabanki pożyczają pieniądze na dowolny cel i rozkładają płatności na korzystne raty. Wszelkie formalności załatwiane są od ręki. Na przykład w All money wystarczy jedno spotkanie w oddziale, by móc otrzymać w krótkim czasie gotówkę na konto.

All money – prosta i szybka pożyczka:

– elastycznie liczona zdolność kredytowa
– bez prowizji za udzielenie pożyczki
– okres kredytowania do 60 miesięcy
– atrakcyjne stawki oprocentowania
– prosta umowa
– pożyczka od 400 zł
– maksymalnie można zdobyć 20 tys. zł
– kontakt z wnioskodawcą w ciągu 48 godzin
– formularz kredytowy online

  • pożyczki bez żadnych ograniczeń on January 28, 2013 at 5:24 pm

  Pożyczki pozabankowe na dowolne cele
  Pożyczki pozabankowe to jedna z wielu propozycji w zakresie usług finansowych z jakimi mamy w dzisiejszych czasach do czynienia. Ich obecność na rynku daje nam prawo wyboru – nie jesteśmy skazani już tylko na banki. Jeśli nie chcemy korzystać z ich usług bądź z jakich względów nie możemy tego zrobić (na przykład posiadamy zbyt niską zdolność kredytową), to równie dobrze ze stosownym wnioskiem zwrócić się możemy do firmy pożyczkowej.
  Inna też sprawa, że powszechny dostęp do pożyczek pozabankowych spowodował, że banki w o wiele większym stopniu niż dotychczas zaczęły dbać o atrakcyjność swojej oferty – cóż jednak z tego, skoro jest ona przeznaczona dla klientów spełniających szereg wymogów, którym przeciętny zjadacz chleba w naszym kraju nie jest w stanie sprostać. Dzisiaj pożyczki pozabankowe cieszą się wielkim uznaniem – ludzie cenią sobie to, że mają możliwość skorzystania z tej właśnie opcji. Na co są przeznaczane pożyczki pozabankowe? Na różne cele – firmy nie nakładają na klientów w tym zakresie jakichkolwiek ograniczeń.
  Wszystko jest w tym momencie kwestią indywidualnych potrzeb – jedna osoba potrzebuje pieniędzy na opłacenie rachunków, druga na spłacenie długów, a jeszcze inna chce zabrać rodzinę na wymarzone wakacje. Pożyczki pozabankowe nie są zobowiązaniami o charakterze celowym – co oznacza, że przyznające je firmy nie wymagają od klientów deklaracji w tej sprawie, nie ma konieczności zamieszczania we wniosku informacji, na co zostaną przeznaczone pozyskane w ramach pożyczki środki.

  • Pożyczka z prezentem on February 14, 2013 at 8:45 pm

  W allmoney do każdej pożyczki powyżej 4 tysiące złotych dostaje się prezent. Można otrzymać między innymi dobrej jakości aparat cyfrowy lub kamerę. W grę wchodzą również zestawy kina domowego, tablety i nawigacje. Prezenty uzależnione są od kwoty pożyczki jaką zaciągniemy. Przykładowo tablet jest zarezerwowany dla kwot od 12 do 16 tysięcy złotych.

  • Kontakt z allmoney on February 14, 2013 at 8:53 pm

  Kontakt z allmoney rozpoczyna się od wypełnienia formularza na stronie internetowej. Następnie doradcy firmy pożyczkowej oddzwaniają do wnioskodawcy(w ciągu 48 godzin)i umawiają się na spotkanie. Podczas spotkania badana się zdolność kredytowa i podpisywana prosta umowa pożyczki. Gotówka nie jest wydawana od ręki lecz przelewana na rachunek bankowy.

  • ziomaski on April 13, 2013 at 9:05 pm

  Teraz to już w tym all money oddzwaniają w ciągu 24 godzin:) Takie szybsze podejście do sprawy, w sumie i tak chyba oddzwaniali tego samego dnia w zależności o której wypełniło się formularz.

Leave a Reply