Takie tematy nas interesują

„Inwestuj i Zarabiaj” – nowa propozycja Banku BGŻ

Dziś w Banku BGŻ rozpoczęła się promocja programu inwestycyjno-oszczędnościowego o nazwie „Inwestuj i Zarabiaj”. Ci, którzy zdecydują się na zawarcie z bankiem umowy będą mogli bezpłatnie kupić jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego. Wraz z zakupem jednostek klient może przystąpić do lokaty na okres 3 miesięcy, której oprocentowanie wynosi 6,5 %  w skali roku.

Jakie fundusze są objęte promocją?

Oferta dotyczy trzech funduszy inwestycyjnych zarządzanych przez Union Investment. Oczywiście są one zróżnicowane pod względem ryzyka, tak aby każdy klient mógł dopasować stopień ryzyka do swojej „żyłki inwestycyjnej”.

Są to: UniStabilny Wzrotst, UniKorona Zrównoważony oraz UniKorona Akcje.
Środki wpłacone na Inwestuj i Zarabiaj muszą być podzielone 50/50 pomiędzy funduszy inwestycyjny i lokatę. Minimalna kwota wkładu to 2 tysiące złotych.

Aby przystąpić do programu BGŻ należy posiadać bezpłatne konto oszczędnościowe Eskalacja. Może być to także dowolne inne konto osobiste proponowane przez bank. Oferta dostępna jest do 24 kwietnia 2013 roku.

    • Jak oszczędzić pieniądze? on October 25, 2012 at 4:58 pm

    Mam pytanie do znawców tematu. Czy warto się tym zainteresować? Nigdy nie inwestowałem pieniędzy, a ostatnio trafił mi się pewien zastrzyk gotówki i chciałbym dobrze zainwestować te pieniądze. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Pozdrawiam
    Paweł z Łodzi

Leave a Reply