Takie tematy nas interesują

Jakie teraz są opłacalne inwestycje

Błyskawiczna pożyczka w lendon.pl to kolejna oferta z szerokiej gamy obecnych na polskim rynku chwilówek. Odwiedzając stronę lendon.pl niewiele dowiadujemy się o samej marce, ale za to otrzymujemy zapewnienie, iż pożyczkę otrzymamy szybko, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Read More

Dziś w Banku BGŻ rozpoczęła się promocja programu inwestycyjno-oszczędnościowego o nazwie „Inwestuj i Zarabiaj”. Ci, którzy zdecydują się na zawarcie z bankiem umowy będą mogli bezpłatnie kupić jednostki uczestnictwa funduszu inwestycyjnego.

Read More

Co to są fundusze ETF i dlaczego są rozwiązaniem dla leniuchów? Trzeba przyznać, że nie tylko dla leniuchów, ale także dla tych, którzy cierpią na wieczny niedoczas, a także dla tych co wątpią w skuteczność zarządzających tradycyjnymi funduszami inwestycyjnymi. Fundusze EFT działają na bardzo prostej zasadzie.

Read More

W PKO BP pojawia się nowa lokata strukturyzowana. Oznacza to, że inwestujący w nią klienci będą mogli uzyskać więcej niż na standardowej lokacie, jednak muszą być spełnione pewne z góry założone warunki. Zatem pewności w 100% z zysku nie ma, jednak oczekuje się, że na koniec okresu 3 letniego inwestycji, zysk wyniesie około 32%.

Read More

Wszystko wskazuje na to, że czas dekoniunktury na giełdzie dobiega końca, dlatego też warto rozejrzeć się za bardziej ryzykownymi inwestycjami niż lokaty bankowe. Dużo się również słyszy o tym, że RPP ma obniżyć stopy procentowe, póki co po ostatnim posiedzeniu tego nie zrobiła, ale z pewnością zajmie się tym w ciągu najbliższych miesięcy.

Read More

10  milionów akcji spółki trafi do obrotu na alternatywnym parkiecie warszawskiej giełdy – NewConnect. Art&Businnes Magazine jest wydawcą najstarszego polskiego czasopisma, które łączy tematykę sztuki i biznesu, obecną na rynku o 1989 roku.  Krótka historia spółki wygląda następująco.

Read More

Własna firma a polskie realia – Prowadzenie działalności gospodarczej w naszym kraju nie jest prostą sprawą. Skomplikowane i zawiłe przepisy podatkowe, panosząca się wszędzie biurokracja, problemy z pozyskaniem kredytu w banku bądź unijnych dotacji, zero realnych ulg – z tymi właśnie problemami muszą na co dzień borykać się polscy przedsiębiorcy.

Read More

Opracowanie planu biznesowego stanowi niezwykle istotny element na drodze do założenia własnej firmy. Sposób, w jaki dokument ten zostaje przygotowany niejednokrotnie odgrywa kluczową rolę w realizacji przedsięwzięcia i decyduje o jego powodzeniu.

Read More