Takie tematy nas interesują

Wygraj wycieczkę za lokaty w Kredyt Banku

Długoterminowe oszczędzanie może się opłacić. Prześciganie się w ofertach na lokaty między bankami ciągle trwa. Czasem zrywy banków w proponowaniu nowych ofert maleją, czasem jak burza szturmują telewizję, bilbordy, Internet itp. aby dotrzeć do jak największej ilości klientów.

Teraz do akcji z ofertą promocyjną wkracza także Kredyt Bank, który za lokatę na okres 9 miesięcy proponuje wycieczkę w Alpy dla dwóch osób. Konkurs lokatowy nosi wdzięczną nazwę „Narty w Alpach” i skierowany jest do każdego kto założy lokatę na kwotę przynajmniej 10  tys. złotych na  3 kwartały. Może to być zarówno nowy klient, jak i dotychczasowy. Warunkiem jest aby zmieścić się w terminie do 30 listopada 2012 roku. Prócz tego klient musi się wykazać minimalną inwencją twórczą i odpowiedzieć na pytanie : „ na co warto oszczędzać”?

Promocji podlegają wszystkie depozyty na okres 9 miesięcy i są to:

– Lokata Jesienna oprocentowana na 5,5%
– Lokata z bonusem na 6%, dla tych, którzy przelewają swoje wynagrodzenie na konto
– Lokata rentierska z oprocentowanie do 5,55% i odsetkami naliczanymi co miesiąc.

Każda z wyżej wymienionych lokat ma stałe oprocentowanie.  Nagrodę jaką przewidział bank dla swoich klientów to trzy wycieczki w Alpy. Każda z nich jest warta 10 tysięcy złotych i można ją zrealizować w dogodnym terminie, nie dłużej niż w ciągu najbliższego roku. Wycieczki są 2 osobowe, zatem kwota 10 tysięcy dla pary to fajna suma, zatem można będzie naprawdę miło spędzić czas. Uwaga! Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne i oryginalne odpowiedzi na konkursowe pytanie i choć nie jest ono trudne, to jednak warto pomyśleć trochę nad odpowiedzią.

    • Kredyt bank jaka lokata on October 15, 2012 at 1:31 pm

    No jest troszkę tych ofert na lokaty w kredyt banku i sama nie wiem na którą się zdecydować. Mam 20 tys. zł za sprzedaż samochodu i póki co nie chcę kupować innego, a szkoda żeby gotówka leżała w szufladzie. Jakie są wasze opinie? Piszcie którą lokatę w kredyt banku opłaca się najbardziej założyć i która jest jakaś taka najbardziej elastyczna.

Leave a Reply