Takie tematy nas interesują

Tania pożyczka dla emeryta i rencisty w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy od lat nastawia się na klientów starszych. Bank przygotował nawet dla nestorów specjalny pakiet usług finansowych. Osoby starsze mogą między innymi skorzystać z zupełnie darmowego konta bankowego. Niespotykana w skali kraju jest usługa doręczania przez listonosza gotówki(renty, emerytury) na wskazany adres zamieszkania.

Niskie dochody z emerytury i renty to dzisiaj bardzo duże zmartwienie osób starszych. W wyjątkowych sytuacjach poszukują oni tanich pożyczek i kredytów. Niestety w większości banków działających w Polsce, emeryci i renciści  odprawiani są z kwitkiem. Inaczej jest w Banku Pocztowym, który akceptuje niskie dochody tej grupy klientów i oferuje tanie pożyczki gotówkowe. Emeryci i renciści mogą być pewni, że miesięczne raty kredytowe w Banku Pocztowym nie obciążą znacząco ich budżetu domowego.

Pożyczka dla emeryta w Banku Pocztowym – szczegóły:

– wymagane jest posiadanie rachunku bankowego Konto Nestor
– minimalnie akceptowany dochód to 720 zł netto
– wielkość kredytowania od 500 zł do 100 tys. zł
– prowizja ok. 4 procent
– maksymalny okres kredytowania wynosi 10 lat
– obowiązkowe ubezpieczenie kredytu

  • Darmowe konto dla emeryta on November 2, 2012 at 12:05 pm

  Sprawdził ktoś, czy rzeczywiście w Banku Pocztowym jest darmowe konto dla emeryta. Czy brak pobieranej opłaty za prowadzenie rachunku wiąże się z odpowiednimi, zadeklarowanymi wpływami?

   • Pocztowe konto Nestor on November 2, 2012 at 12:05 pm

   Z tego co widzę na ich stronce to nie są wymagane żadne minimalne wpłaty na konto. Co więcej można wypłacać za darmo ze wszystkich bankomatów gotówkę dwa razy w miesiącu. Emeryci mogą też otrzymać limit odnawialny na rachunku do 500 zł.

  • Opłacanie rachunków za darmo w banku on November 2, 2012 at 12:06 pm

  Mi się podoba, że nasi emeryci i renciści mogą bez prowizji płacić za prąd, gaz itp. na każdej poczcie i w placówce Banku Pocztowego. Dla nich liczy się każdy grosz. Prowizje za polecenie zapłaty sięgały nawet 2,5 zł.

  • pożyczka dla emerytów na poczcie on November 5, 2012 at 10:29 am

  Bank Pocztowy trafił w samo sedno z tym kredytem. Przecież poczta wciąż kojarzy się z kolejkami, w której stoją głównie emeryci – nie po to żeby nadać czy odebrać przesyłkę, ale po to żeby opłacić rachunki i załatwić inne “niepocztowe” sprawy. Myślę, że będzie zainteresowanie.

Leave a Reply