Takie tematy nas interesują

Tani kredyt na prawo jazdy w Credit Agricole

Tak jak w ubiegłym roku, jesień przebiega pod znakiem przepełnionych Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. Egzaminy teoretyczne na prawo jazdy odbywają się niemal co 15 minut. Tym razem nowe reguły egzaminów nie ominą przyszłych kierowców. Rząd potwierdził już datę wprowadzenia zmian-1 stycznia 2013 roku. 

Podstawowy kurs nauki jazdy kosztuje ok. 1300 zł. Doliczając do tego koszty egzaminu, to kursanci muszą się przygotować na wydatek rzędu 1500 złotych. Credit Agricole przygotował tani kredyt gotówkowy na ten cel. Osoby nie wykazujące odpowiednich dochodów mogą się zgłosić po kredyt z rodzicami lub z innymi członkami rodziny.

Po zaliczonym egzaminie bank obniża raty kredytowe. Przy założeniu, że pożyczymy 1500 złotych na dwa lata;  koszty kredytu wyniosą nas jedynie 2,8 zł dziennie.

Kredyt na prawo jazdy Credit Agricole – główne cechy:

– kwota kredyt dopasowana do potrzeb i możliwości
– możliwość łączenia dochodów
– RRSO ok. 44 proc.
– bogate pakiety ubezpieczeń
– pakiet assistance

    • Kto mi pożyczy pieniądze na zrobienie kursu prawa jazdy on October 28, 2012 at 6:14 pm

    Kurcze to już ostatni moment żeby zrobić prawo jazdy na starych zasadach , a ja nie mam kasy na kurs i potem na egzamin prawa jazdy. Poradźcie proszę gdzie się pożycza pieniądze na całą taką operację zakładając oczywiście optymistyczny wariant, że zdam egzamin za pierwszym razem i nie będę musiała zdawać go więcej niż jeden raz. Jest mi obojętne czy będzie to jakiś kredyt w banku czy jakaś inna pożyczka pozabankowa, ważne jest żeby dostać gotówkę jak najszybciej i móc pilnie złożyć dokumenty żeby zapisac się na kurs prawa jazdy.
    Magda Sosnowiec

    • kredyt na prawko on October 29, 2012 at 7:53 pm

    1500 złotych pożyczki na prawo jazdy to zdecydowanie za mała kwota. Biorąc pod uwagę dzisiejsze zwyczaje egzaminowe oraz obecny natłok zdających w WORD-ach. Dzisiaj średnio do egzaminu podchodzi się 4 razy-z tego co pamiętam to każdy egzamin to kolejne 200 złotych. Nie mówiąc już o kosztach dodatkowych godzin na mieście. Myślę, że takie kredyty powinny być udzielane na atrakcyjnych warunkach do 3 tysięcy złotych.

Leave a Reply