Takie tematy nas interesują

Refinansowanie kredytu na firmę – pożyczka hipoteczna Bank Pocztowy

Nietrafiona inwestycja w połączeniu z drogim kredytem może doprowadzić firmę na skraj bankructwa. Jest sposób na wyjście z takiej opresji. Otóż refinansowanie zobowiązania zaciągniętego na firmę w innym banku pozwoli obniżyć koszty finansowe i zyskać zupełnie nowe warunki kredytowania. Dodajmy, że dopasowane do bieżącej kondycji finansowej firmy. Należy pamiętać, że przy okazji ubiegania się o kredyt refinansowy, zdolność kredytowa ustalana jest na nowo.

W takich przypadkach banki najczęściej wymagają od firm przedstawienia udokumentowanego tytułu do nieruchomości-w celu ustanowienia zabezpieczenia hipotecznego. Kredyt refinansowy dla firm w formie pożyczki hipotecznej posiada w ofercie między innymi Bank Pocztowy.

Szczegóły pożyczki hipotecznej dla mikroprzedsiębiorstw:

– okres kredytowania do 25 lat
– kredytowanie do 1 mln zł
– możliwość refinansowania zobowiązań kredytowych zaciągniętych w innych bankach
– oferta dla firm działających na rynku od co najmniej 12 miesięcy
– kredyt zabezpieczony hipoteką
– wymagane jest posiadanie rachunku bieżącego w Banku Pocztowym

  • refinansowanie kredytów on October 29, 2012 at 7:15 pm

  Polacy na potęgę się zadłużają nie mając nawet pojęcia jakie koszty generuje pożyczony kapitał w banku. Bezmyślnie podpisujemy dokumenty i całą odpowiedzialność związaną z wyborem produktu przenosimy na doradcę klienta. Zbyt mała świadomość o kosztach kredytowych może doprowadzić do ludzkich dramatów.

  • Kiedy refinansować kredyt on October 29, 2012 at 7:15 pm

  Mam coraz większe problemy ze swoim kredytem hipotecznym. Na moje nieszczęście wybrałem zmienną ratę, która obliczana jest według stawki WIBOR-w odstępie 3 miesięcznym. Trochę te raty wprowadzają popłoch w budżecie domowym. Poważnie zastanawiam się nad refinansowaniem kredytu. Wydaje się, że najlepiej to uczynić już na początku kiedy pojawiają się pierwsze oznaki problemów finansowych.

  • Kredyt hipoteczny ze stałą ratą on October 29, 2012 at 7:16 pm

  Zawsze będę zwolennikiem kredytów ze stałą ratą. Wówczas można się z góry przygotować na dany miesięczny wydatek i nic nas nie zaskoczy. Można spokojnie planować domowy budżet. Z tego co wiem to najdłużej stałą stopę procentową(trzeba mieć na uwadze, że stałej raty raczej nie będziemy mieli przez cały okres kredytowania) można otrzymać w Getin Banku-od 5 do 10 lat. W Banku Zachodnim od 1 roku do 5 lat, a w PKO BP dwuletnie okresy stałego oprocentowania trwają do końca spłacania kredytu.

Leave a Reply