Linki sponsorowane

Refinansowanie kredytu na firmę – pożyczka hipoteczna Bank Pocztowy

Nietrafiona inwestycja w połączeniu z drogim kredytem może doprowadzić firmę na skraj bankructwa. Jest sposób na wyjście z takiej opresji. Otóż refinansowanie zobowiązania zaciągniętego na firmę w innym banku pozwoli obniżyć koszty finansowe i zyskać zupełnie nowe warunki kredytowania. Dodajmy, że dopasowane do bieżącej kondycji finansowej firmy. Należy pamiętać, że przy okazji ubiegania się o kredyt refinansowy, zdolność kredytowa ustalana jest na nowo.

W takich przypadkach banki najczęściej wymagają od firm przedstawienia udokumentowanego tytułu do nieruchomości-w celu ustanowienia zabezpieczenia hipotecznego. Kredyt refinansowy dla firm w formie pożyczki hipotecznej posiada w ofercie między innymi Bank Pocztowy.

Szczegóły pożyczki hipotecznej dla mikroprzedsiębiorstw:

– okres kredytowania do 25 lat
– kredytowanie do 1 mln zł
– możliwość refinansowania zobowiązań kredytowych zaciągniętych w innych bankach
– oferta dla firm działających na rynku od co najmniej 12 miesięcy
– kredyt zabezpieczony hipoteką
– wymagane jest posiadanie rachunku bieżącego w Banku Pocztowym

3 thoughts on “Refinansowanie kredytu na firmę – pożyczka hipoteczna Bank Pocztowy”

  1. Polacy na potęgę się zadłużają nie mając nawet pojęcia jakie koszty generuje pożyczony kapitał w banku. Bezmyślnie podpisujemy dokumenty i całą odpowiedzialność związaną z wyborem produktu przenosimy na doradcę klienta. Zbyt mała świadomość o kosztach kredytowych może doprowadzić do ludzkich dramatów.

  2. Mam coraz większe problemy ze swoim kredytem hipotecznym. Na moje nieszczęście wybrałem zmienną ratę, która obliczana jest według stawki WIBOR-w odstępie 3 miesięcznym. Trochę te raty wprowadzają popłoch w budżecie domowym. Poważnie zastanawiam się nad refinansowaniem kredytu. Wydaje się, że najlepiej to uczynić już na początku kiedy pojawiają się pierwsze oznaki problemów finansowych.

  3. Zawsze będę zwolennikiem kredytów ze stałą ratą. Wówczas można się z góry przygotować na dany miesięczny wydatek i nic nas nie zaskoczy. Można spokojnie planować domowy budżet. Z tego co wiem to najdłużej stałą stopę procentową(trzeba mieć na uwadze, że stałej raty raczej nie będziemy mieli przez cały okres kredytowania) można otrzymać w Getin Banku-od 5 do 10 lat. W Banku Zachodnim od 1 roku do 5 lat, a w PKO BP dwuletnie okresy stałego oprocentowania trwają do końca spłacania kredytu.

Leave a Reply