Takie tematy nas interesują

Promocyjna oferta kredytu gotówkowego w PKO BP

Jeśli planujesz w najbliższym czasie wspomóc się gotówką pochodzącą z kredytu, może rozważysz propozycję PKO Banku Polskiego? Bank promuje obecnie „Drzwi otwarte pożyczki gotówkowej”, co oznacza, że do 28 października (niedziela) jest możliwość podpisania umowy na preferencyjnych warunkach.

O co dokładnie chodzi? Przede wszystkim o to, że bank każdemu klientowi uruchomi opcję Mini Ratki bez prowizji za jej udzielenie. Oferta skierowana jest do dotychczasowych klientów banku, jak i tych, którzy zamierzają skorzystać nie tylko kredytu gotówkowego, ale także innych produktów oferowanych przez Bank PKO BP.

Wszystkie pożyczki do 30 tys. złotych, będą oprocentowane następująco:

– 14,99% dla pożyczki z ubezpieczeniem
– 13,99% dla pożyczki z ubezpieczeniem przy zakupie lub posiadaniu karty kredytowej
– 12,99% dla warunków wymienionych powyżej przy czym jeszcze trzeba podpisac umowę o kredyt hipoteczny. Zatem jest to oferta raczej dla tych, którzy planują wziąć kredyt w tym banku w najbliższych dniach. Zawsze kwotę otrzymaną w ramach Mini Ratki można wydać np. na wyposażenie mieszkania.

Klienci, którzy nie są zainteresowani szerszą współpracą z bankiem, czyli chcą tylko podpisać umowę kredytową, to otrzymają pożyczkę bez prowizji, jednak z wyższym oprocentowaniem. Będzie ono wynosić 19,99%. Kredyt w ramach Mini Ratki można rozłożyć aż na 8 lat. Maksymalna kwota kredytu może wynieść 150 tys. złotych. Bez dodatkowych zabezpieczeń bank udzieli 30 tys.

  • Pożyczki gotówkowe na korzystnych warunkach on October 26, 2012 at 10:04 am

  Moja siostra brała niedawno jakiś “atrakcyjny” kredyt w PKO BP. Wszystko fajnie… szybka decyzja, mniej formalności, pieniądze od ręki. Jednak największym minusem okazało się obowiązkowe ubezpieczenie, które wynosi kilkadziesiąt złotych miesięcznie. To zdecydowanie za dużo.

  • Promocyjny kredyt gotówkowy on November 8, 2012 at 11:31 am

  Jakoś nie bardzo chce mi się wierzyć w te korzystne oferty PKO BP. Kiedyś miałem okazję wziąć jakąś “bardzo atrakcyjną” pożyczkę u nich. Niby wszystko rzeczywiście było na korzystnych warunkach, jednak w ostatecznym rozrachunku wyszło nieco inaczej… przez dodatkowe obowiązkowe ubezpieczenia, z których nie można było zrezygnować.

  • promocje w bankach on November 21, 2012 at 12:13 pm

  Nie wierzę w promocje w bankach. A zwłaszcza nie wierzę w promocje w PKO BP. Już raz się naciąłem na jakąś ich “super ofertę” i okazało się, że ubiłem interes życia… zapłaciłem za pożyczkę półtora raza więcej niż w każdym innym banku bez promocji. Żenada!

Leave a Reply