Takie tematy nas interesują

Pracowite Konto Oszczędnościowe w BPH

Bank BPH wprowadził nowość do swojej oferty. Jest ona skierowana do klientów indywidualnych. Oferta dotyczy nowego konta oszczędnościowego o wdzięcznie brzmiącej nazwie „Pracowite Konto Oszczędnościowe”. Wszyscy klienci, którzy posiadają Kapitalne lub Maksymalne konto osobiste mogą podpisać aneks do umowy konta oszczędnościowego. Sprawi to, że od stycznia 2013 roku klientów tych obejmą preferencyjne warunki. Jakie?

Otóż Pracowite Konto Oszczędnościowe to:

– oprocentowanie 5.1%
– codzienna kapitalizacja odsetek
– dwa darmowe przelewy z rachunku oszczędnościowego na konto osobiste w BPH w miesiącu.

Nowe konto  oszczędnościowe to oferta, które zastępuje dotychczasowy rachunek Sezam Oszczędzam Plus. Sezam rządził się trochę innymi prawami, gdyż pieniądze można wypłacać kiedy się chce bez utraty naliczonych odsetek. Maksymalna liczba kont może wynosić 2 sztuki. Klienci, którzy się zdecydują mogą np. przesz kształcić jeden rachunek na Pracowite Konto Oszczędnościowe i zostać przy jednym starym Sezamie Oszczędzam Plus. Ten drugi oprocentowany jest jednak 4,42% w skali roku.

  • dobre konto bankowe on October 1, 2012 at 7:19 am

  Robię rozeznanie po kontach bankowych i szukam takiego, dzięki któremu nie tylko będę mógł spać spokojnie, bez obawy, że moje pieniądze nagle wyparują, ale również zyskać parę groszy dzięki dobremu oprocentowaniu. Czy warto zainteresować się tym kontem? Macie jakieś doświadczenia?

  • Oferta rachunku osobistego w BPH on October 9, 2012 at 9:42 am

  Witam, a czy równie korzystnie wygląda zwykły rachunek dla osób fizycznych w Banku BPH. Rozglądam się za kompleksowa obsługą bankową i zależy mi także na fachowym podejściu w kwestii bieżącej obsługi środków pieniężnych.
  Damcio_Gorzów

  • Dopasowane Konto w BPH on October 9, 2012 at 9:43 am

  Siema!od miesiąca mam rachunek bankowy w BPH i jestem bardzo zadowolony. Po zmianach wprowadzonych na jesieni w BPH dotyczących nowych nazw rachunków oraz tabel opłat-oferta Banku BPH prezentuje się naprawdę korzystnie. W jesiennej ofercie możemy znaleźć trzy nowe rachunki o nowocześnie brzmiących nazwach: Konto Sezam Start, Konto Sezam Direct oraz Konto Sezam<26. Ja założyłem sobie „Dopasowane konto”. Wpłacam co miesiąc na rachunek ponad tysiąc złotych i bank zwalnia mnie z opłaty za prowadzenie(7 zł).

  Benek_Osiek

Leave a Reply