Takie tematy nas interesują

Pożyczka świąteczna w banku Millennium

Polacy prawie co roku wydają na święta i prezenty łącznie 9 miliardów złotych. Tegoroczne święta nie będą gorsze pod tym względem. Statystycznie każdy z Polaków wyda na prezenty gwiazdkowe w tym roku ok. 500 złotych. Święta to okres kiedy nie żałujemy pieniędzy. Nawet jeśli nie dysponujemy wystarczającą kwotą, to posiłkujemy się pożyczkami gotówkowymi, które spłacamy w najlepszym przypadku przez cały następny rok.

Promocyjne oferty pożyczek gotówkowych wyrastają w  listopadzie jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Millennium Bank właśnie ruszył z kampanią kolejnej odsłony pożyczki gotówkowej. Oferta została przygotowana z myślą o klientach, którym zależy na czasie i niskim oprocentowaniu. Półminutowe spoty reklamowe nowej pożyczki w Millennium Banku krążą po największych stacjach telewizyjnych. Kampania wspierana jest dodatkowo przez reklamy prasowe oraz outdoorowe. Najważniejsze cechy pożyczki na święta bożonarodzeniowe:

Gdzie można szybko pożyczyć gotówkę na świąteczne prezenty i zakupy?

– gwarancja najniższej raty kredytowej na rynku
– wstępna decyzja kredytowa już w 15 minut
– wypłata przyznanych środków w ciągu dwóch dni roboczych
– spłatę rat można rozłożyć na 7 lat
– wielkość kredytowania do 80 tys. zł
– nominalne oprocentowanie pożyczki od 7,9 proc.
– prowizja za udzielenie od 3 proc.

  • szybka pożyczka na święta on November 14, 2012 at 12:46 pm

  Witam, gdzie mogłabym dostać nisko oprocentowaną pożyczkę na wydatki świąteczne? Boże Narodzenie, nawet gdy człowiek stara się oszczędzać, to bardzo drogie święta i niestety pensja na to nie wystarcza, zwłaszcza tutaj gdzie mieszkam, bo Warszawa niestety nie jest tanim miastem. Z góry dzięki za wszelkie wskazówki. Asia

  • pożyczka na gwiazdkę on November 14, 2012 at 6:01 pm

  Wszystko fajnie, pożyczymy kaskę na święta, przygotujemy wspaniałe potrawy i potem przez najbliższy rok będziemy biedować bo nas raty kredytowe zeżrą Ale co tam zastaw się, a postaw się. Teraz to chyba będą największe żniwa pożyczkowe w bankach. Ja w telewizji widziałem już 4 różne reklamy pożyczek na święta!

  Tomcio/Zelgniewo

   • Szybkie pieniądze na święta on November 14, 2012 at 6:02 pm

   Kwoty do tysiąca złotych najlepiej jest pożyczyć w instytucji parabankowej. Mam znajomych którzy dość często korzystają z firm pożyczkowych i są w sumie zadowoleni. Niepokojące jest tylko to wysokie oprocentowanie pożyczek chwilówek-ale coś za coś. Są jednak parabanki, które pierwszą pożyczkę udzielają zupełnie za darmo np. NetCredit.

   Stefanek z Mysłowic

    • szybka pożyczka na święta on November 15, 2012 at 3:03 pm

    Ja się chyba nie zgodzę, że lepiej wziąć pożyczkę pozabankową. Moim zdaniem najlepsze w takim przypadku są karty kredytowe, które nie są wysoko oprocentowane, a dostęp do pieniędzy jest natychmiastowy i można je w korzystny sposób spłacić. Ja tak robię i nie żałuję

  • Potrzebuję pieniędzy na świąteczne zakupy on November 19, 2012 at 8:37 am

  Zbliżają się święta, czyli wydatki. Szukam jakiejś dobrej nisko oprocentowanej pożyczki na ten cel. Niestety trudno sfinansować święta z samej pensji. Karty kredytowej nie mam, więc szukam jakiejś szybkiej pożyczki, którą spłacę maksymalnie do marca. Jakieś pomysły?

  • Ania on November 22, 2012 at 10:53 am

  Niekoniecznie biorąc pożyczkę będziemy biedować jak ktoś wyżej napisał. Jeżeli dobrze rozplanujemy koszty i pożyczymy odpowiednią ilość pieniędzy to myślę że prawie każdy będzie w stanie spłacać po 100-200 zł i będzie mu łatwiej niż na raz wygrzebać nie wiadomo skąd np. 2 tys. Pożyczki są dla ludzi więc czemu by z nich nie skorzystać i cieszyć się w święta potrawami na stole i prezentami pod choinką. All money ma ciekawą propozycję pożyczek, dają już nawet od 400 zł. allmoney.pl/szczegoly#contact_form wystarczy wypełnić formularz a oni sami oddzwaniają i odpowiedzą na każde pytanie. Ja skorzystałam i jestem zadowolona, mają proste zasady i wszystko sprawnie poszło.

  • pożyczki gotówkowe na święta on November 28, 2012 at 10:49 am

  Narodowy Bank Polski ostrzega przed pożyczkami-chwilówkami w parabankach. Dobrze więc przeglądać oferty banków, bo tam pożyczki są na pewno dużo bezpieczniejsze, a przede wszystkim tańsze. Może trzeba przejść trochę więcej formalności, ale przynajmniej mamy pewność że nas nikt nie oszuka. Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie wolę pożyczać pieniądze, a także lokować je w banku. Maria, Grudziądz

  • czy brać pożyczkę na święta? on November 30, 2012 at 10:58 am

  Święta, święta i po świętach. Dwa dni wielkiego żarcia i oglądania telewizji. Czy warto z tego powodu się zadłużać? Może lepiej po prostu spędzić święta trochę skromniej i nie pakować się w długi? Czy 2 dni są warte życia ponad stan?

Leave a Reply