Takie tematy nas interesują

Pożyczka świąteczna „Przyjdź po sianko na święta” w banku BZ WBK

Zdecydowana większość Polaków(ok. 80 procent) organizuje święta i kupuje prezenty pod choinkę z „własnej kieszeni”. Pozostała część naszego społeczeństwa sfinansuje świąteczne wydatki pieniędzmi z obcych źródeł. W tym względzie przeważają karty kredytowe, które zostaną spłacone na początku nowego roku.

Nie wykluczamy również zaciągnięcia pożyczek gotówkowych w bankach, u najbliższej rodziny i znajomych. Trudno nie zauważyć w mediach, w ostatnim czasie wzmożonych działań banków, mających na celu zwabienie klientów do zaciągania świątecznych pożyczek gotówkowych. Trzeba przyznać, że pomysłowość kreacji reklamowych jest naprawdę duża.

Bank Zachodni WBK w świątecznej promocji kredytu gotówkowego po raz kolejny wykorzystał wizerunek Chucka Norrisa. Hasłem przewodnim kampanii reklamowej jest slogan: „Przyjdź po sianko na święta”.

Szczegóły świątecznej oferty BZ WBK:

– decyzja kredytowa nawet w 10 minut
– bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń
– okres kredytowania do 6 lat
– możliwość skorzystania z karencji w spłacie pożyczki: do 6 miesięcy
– obniżka prowizji kredytowej dla osób korzystających z innych produktów finansowych banku
– wielkość kredytowania: do 20 krotności zarobków netto
– pieniądze na dowolny wydatek

  • tania pożyczka na święta on November 15, 2012 at 2:38 pm

  Zbliżają się święta a ja nie mam za co ich urządzić. Gdzie dostanę jakąś szybką pożyczkę na zakup choinki, prezentów i przede wszystkim jedzenia, bo tego idzie najwięcej? Nie lubię świąt bo trzeba wydać na nie dużo pieniędzy. Z drugiej strony też nie ma co biedy klepać… lepiej pożyczyć, a potem się odda.

  • Skąd wziąć pieniądze na święta on November 16, 2012 at 10:22 am

  Niestety w tym roku mam dość słaby okres jeśli chodzi o pieniądze i już widzę że będę potrzebowała pilnej pożyczyć na wszystkie wydatki związane ze świętami, wigilią, prezentami , mikołajem i oczywiście z sylwestrem. Poradźcie skąd pilnie wziąć pieniądze na te wszystkie sprawy i gdzie najlepiej pożyczyć szybko i tanio gotówkę na zorganizowanie świąt dla rodziny oraz na zabawę sylwestrową. Nie wyobrażam sobie żeby u mnie w domu miało być jakoś biedniej na święta i na sylwestra więc szukam gdzie dostanę najtańszy kredyt bo muszę pilnie pożyczyć żeby już zacząć wszystko planować i organizować.
  Marianna Nowa Sól

  • pożyczka na świąteczne zakupy on November 19, 2012 at 8:39 am

  Czy ta pożyczka jest godna uwagi? Chciałabym zrobić święta dla całej rodziny, ale nie dam rady bez kredytu. Myślę o tym, żeby spłacić tę pożyczkę jak najszybciej, np. w 3 miesiące. Gdzie mogę znaleźć najlepszą ofertę?

  • Pożyczka bankowa czy chwilówka w parabanku? on November 28, 2012 at 9:12 am

  Wielu ludzi pewnie często zadaje sobie pytanie, czy iść do banku i pokonać tę całą machinę biurokracji, czy pójść na skróty i wziąć pożyczkę w parabanku. Moim zdaniem lepiej uzbroić się w cierpliwość i próbować swoich sił w banku. O pożyczkach pozabankowych krążą różne opinie, często negatywne. Przed parabankami ostrzega również państwo w kampanii społecznej “Zanim podpiszesz”. Umowy pożyczek pozabankowych są często skonstruowane w taki sposób, że możemy później żałować swoich decyzji. Poza tym pożyczki pozabankowe są dużo droższe.
  Jerzy H. – Warszawa

  • Na co uważać przy podpisywaniu umowy pożyczkowej on November 30, 2012 at 10:11 am

  Podpisując umowy o udzielenie pożyczki ludzie często są zaślepieni perspektywą posiadania pieniędzy, że nie czytają w ogóle warunków umowy, a potem okazuje się, że mają ogromne kłopoty, bo zapisy są takie, że przy minimalnym opóźnieniu w spłacie naliczane są ogromne kary, albo koszty okazują się zupełnie inne niż tłumaczył to przedstawiciel firmy. Warto czytać to co jest napisane mniejszą czcionką, albo to, co przedstawiciel firmy pokazuje nam jako “nieistotne”, a przede wszystkim to co jest na końcu umowy, bo tego zwykle nie chce już się czytać. Ale żeby uniknąć problemów, warto się poświęcić… Pracowałam kiedyś w takiej firmie w Katowicach, dlatego wolę przestrzegać przed ewentualnymi zagrożeniami. Pozdrawiam, Ewa

  • Gotówka na święta on December 4, 2012 at 3:12 pm

  Żyjemy w takich czasach że dzisiaj przez internet da się załatwić praktycznie wszystko bo jak to się zaczęło mówić, że jak kogoś nie ma w internecie to znaczy że nie ma go wcale. Nie inaczej jest też z czymś takim jak załatwienie gotówki potrzebnej na wyprawienie świąt. Jeśli zabraknie nam kasy żeby przygotować wystawną wigilię to możemy skorzystać z usług róznych banków lub instytucji pozabankowych i spokojnie pozyczyć brakująca nam kwotę. Mam tylko taką radę żeby nie szaleć za bardzo i nie pożyczać więcej pieniędzy niż będzie nam rzeczywiście potrzebne. Pamiętajmy że potem święta się skończą a my zostaniemy z długami do spłacenia a tych nigdy nikt nam nie podaruje.

Leave a Reply