Takie tematy nas interesują

Pożyczka na niski procent w Toyota Bank

Przyszła jesień, liście spadają z drzew, robi się szaro i zimno a słońca coraz mniej. Jeśli ciągnie cię do ciepłych krajów lub masz inny pomysł na rozchmurzenie sobie jesiennych dni, a brak ci kasy, to może pożyczka w Toyota Banku ułatwi realizację tych celów?

Toyota Bank przygotował jesienną promocję pożyczki gotówkowej dla swoich klientów. Jest to obecnie jedna z najlepszych ofert na rynku. Można się nawet pokusić o stwierdzenie, że jest najlepsza. Klient pożyczając 1 tysiąc złotych, poniesie nawet mniej niż 9 złotych miesięcznie. Zakładając, że spłaci zadłużenie w rok czasu, koszt pożyczki wyniesie około 108 złotych. Rata zaś będzie na poziomie około 92 złotych miesięcznie. Im większa pożyczka tym większy koszt całkowity, aczkolwiek na podstawie takich parametrów, łatwo samemu obliczyć ile zapłacimy bankowi.

Oprocentowanie nominalne tej oferty wynosi 9,99% i jest jednym z najniższych na rynku. Bank jednak pożyczy na takich warunkach w okresie spłaty przy 12 i 36 miesiącach. Nowa oferta banku skierowana jest do stałych klientów, którzy aktywnie korzystają ze swojego konta osobistego. Oznacza to, że wpływy na konto tego klienta nie mogą być niższe nić 1000 złotych miesięcznie.

Pożyczkę na niski procent można otrzymać do 24 grudnia. Bank specjalnie pomyślał o okresie świątecznym, bo wiadomo, że jest to czas wzmożonych zakupów, a przede wszystkim mocne nadwyrężenie domowego budżetu. Zatem czy urlop w Egipcie, czy prezenty pod choinkę kredyt ten można przeznaczyć na dowolny cel.

  • Gdzie dostanę kredyt na najniższy procent on October 28, 2012 at 5:10 pm

  Ta oferta na nisko oprocentowany kredyt w Toyota Bank wygląda na pierwszy rzut oka atrakcyjnie jednak z tego co tutaj piszecie to jest najbardziej skierowana do posiadaczy kont w tym banku czyli w skrócie dla klientów korzystających z jakiś produktów Toyota Bank. Nie chce mi się tam zakłądać konta tylko po to żeby mieć teoretycznie najniżej oprocentowaną pożyczkę i wole znaleźc taką ofertę które jest bez konta i nie wymaga zakłądania rachunku osobistego.

  • najtańsze pożyczki w Polsce on October 29, 2012 at 7:48 pm

  Mam prośbę do kogoś ogarniętego w tematach pożyczek, by wskazał obecnie najlepsze oferty pożyczek gotówkowych w bankach działających w naszym kraju. Nic nie czaje z tych porównywarek kredytowych. Każda pokazuje inne wyniki i zdecydowanie promuje „swoje” banki-są to typowe strony internetowe zarabiające na reklamach.

   • najtańsze pożyczki w Polsce on October 29, 2012 at 7:48 pm

   Ja mogę jedynie przekazać takie informacje. Według portalu Bankier.pl najtańsze obecnie pożyczki gotówkowe znajdziemy w Eurobanku oraz w Polbanku(tutaj niestety zapłacimy prowizję 3 proc.)

   Eurobank-Tani kredyt z kontem: oprocentowanie nominalne 11,5 proc. brak prowizji

   Eurobank-Kredyt dla każdego: oprocentowanie nominalne 13,5 proc. brak prowizji

   Polbank-Kredyt na miarę: oprocentowanie nominalne 11,9 proc. prowizja 3 proc.

  • Najniżej oprocentowane pożyczki gotówkowe on October 29, 2012 at 9:03 pm

  Tylko trzeba zawsze mieć na uwadze, że najniższe oprocentowanie na kredyt lub pożyczkę wcale nie oznacza że mamy do czynienia z najtańszą ofertą. Przecież banki i różne firmy pozabankowe dowalają tam sobie jeszcze bezkarnie prowizje oraz jakieś tam marże i inne opłaty których nikt nie jest w stanie zrozumieć i potem suma sumarum okazuje się że najniżej oprocentowane pożyczki gotówkowe kosztują dużo więcej niż te które wcale nie są tak promowane i reklamowane na bilbordach oraz w mediach.

Leave a Reply