Takie tematy nas interesują

Pieniądze za Konto ProstoOszczędzające w Credit Agricole

Jak oszczędzić na rachunkach domowych?. Pierwsza odpowiedź jaka nasuwa mi się zadając sobie to pytanie, to : oszczędzaj wodę, światło, gaz, elektryczność etc. Owszem, dzisiejsze życie niemalże na nas to wymusza i na pewno wielu z nas tak robi. W telewizji pojawił się właśnie nowy spot promujący oszczędzanie energii. Jednak mimo to rachunki są duże a nie ma innej opcji, jak tylko je opłacić.

Rozwiązaniem może być skorzystanie z różnych ofert bankowych, które pozwalają na zaoszczędzeniu pieniędzy przy okazji płatności rachunków. Nowa oferta, która dotyczy tego rodzaju płatności pojawiła się w Credit Agricole. Po dokładnym jej przeanalizowaniu klient nie może liczyć na zbyt wiele, bo maksymalnie można odzyskać 200 zł. Ale jak to optymiści zwykli mawiać: „ziarnko do ziarnka i zbierze się miarka” – zatem każdy sposób na oszczędności nie jest zły.

Szczegóły oferty:

– oferta skierowana jest do nowych klientów, którzy zdecydują się założyć konto
– na pewno nie można z niej korzystać dłużej niż przez okres 5 miesięcy,
– bank zwróci nie więcej jak 200 złotych za spłatę rachunków w ramach konta osobistego. Premia wypłacana jest w postaci odsetek promocyjnych. Zatem wartość wszystkich rachunków opłaconych w tym terminie winna wynosić 2 tys. złotych. Spłacając większe kwoty i tak nie uzyska się więcej premii,
– promocja objęte są rachunki za wodę bieżącą i/lub podgrzewanie wody, czy odprowadzanie ścieków. Premię dostanie także klient, który opłaci gaz, energię elektryczną, faktury za internet czy telefon.

Wymagania stawiane klientowi

Bank stawia pewne wymogi nowym klientom, którzy zdecydują się wstąpić w jego progi. Otóż konto musi być Kontem ProstoOszczędzającym PLUS lub Konto ProstoOszczędzającym Premium. Nie można go zamknąć po upływie 5 miesięcy, musi być utrzymywane przynajmniej przez rok czasu. Dodatkowo do konta należy zamówić kartę debetową oraz zadeklarować przekazywanie pensji na rachunek przez minimum rok czasu. Może być to także deklaracja zasilania konta odpowiednią kwotą. Na dodatek klient nowy, to taki w pojęciu tej promocji, który w ciągu ostatnich 3 miesięcy nie miał konta w Credit Agricole. Jeśli już zdecyduje się je założyć i skorzystać z okazji obniżenia rachunków o 10% to nie może on skorzystać z limitu kredytowego w koncie – to kolejny warunek.

Zatem jasno wynika z tego, że 200 złotych to niewiele, a reklama w telewizji jest dość kusząca. Jak w przypadku każdej super promocji, warto zapoznać się z jej szczegółami. Natomiast na pewno skorzystają Ci, którzy planowali wybrać Credit Agricole jako swój główny bank, bo wymogi stawiane przez bank nie są wtedy niczym wyjątkowym, a dodatkowo będzie można skorzystać z premii w wysokości dwóch stówek.

    • credit agricole zwrot za rachunki on October 14, 2012 at 8:41 pm

    Ja właśnie szukam gdzie przenieść swój rachunek osobisty ror bo nie podoba się mój przestarzały bank i spodobała mi się naprawdę ta oferta. Tylko czy jest już może ktoś kto korzystał z tej oferty i może napisac jakieś obiektywne opinie z pozycji klientów jak w praktyce tam wszystko działa i czy rzeczywiście udało się taki zwrot pieniędzy za opłatę rachunków dostać na konto? Piszcie proszę bo chcę dość pilnie otworzyć nowe konto i chcę wybrać raz, a dobrze najlepsze rozwiązanie.

Leave a Reply