Gdzie znaleźć kredyt dla osób zadłużonych na już. Jak dostać dotację z Unii Europejskiej. W co warto inwestować pieniądze z UE.

Najwyżej oprocentowana lokata bankowa

Wszyscy zainteresowani wysokim zyskiem powinni się spieszyć, gdyż Idea Bank proponuje nowym klientom bardzo wysokie oprocentowanie na lokacie trzymiesięcznej. Jednak oferta jest ograniczona i dotyczy tylko 1000 nowych klientów.

Oferta lokaty PLUS 10% dotyczy tylko nowych klientów  i polega na tym, że bank da o 10% więcej na depozycie 3miesięcznym niż bank dotychczasowy, który środki lokował.

Jakie są warunki skorzystania z promocyjnej lokaty w Idea Banku?

– oferta wyłącznie dla nowych klientów
– nowy klient, to taki który przez ostatni rok nie korzystał z żadnych produktów Idea Banku
– składając wniosek o lokatę PLUS 10% należy udokumentować, że najdłużej miesiąc wcześniej zakończyła się lokata w innym banku. Nie może być to lokata zerwana przed czasem, a zakończona w wyznaczonym przez ten bank terminie.
– stawka wyższa o 10% zostanie przyznana wtedy, jeżeli stawka posiadanej wcześniej lokaty nie była już podwyższana w wyniku przystąpienia do jakiejś promocji.
– kolejnym wymogiem, jest fakt, że lokata z poprzedniego banku nie mogła być związana z innym produktem finansowym (zawierać umowy). Czyli np. promocja lokata + konto.

Zatem aby móc skorzystać z oferty atrakcyjnej lokaty Idea Banku najlepiej od razu pobrać ze swojego banku stosowne zaświadczenie i oczywiście samodzielnie przeanalizować, czy kwalifikujemy się do danej lokaty. 1000 lokat w skali całego banku to może niewiele, ale na pewno doradcy będą skrupulatnie sprawdzać każdego chętnego na wysoki zysk.

Szczegóły samej lokaty to

– lokata na okres 3 miesięcy
– minimalna kwota 1 tys. zł. Maksymalna to 50 tys. złotych.
– lokata dostępna w oddziałach banku lub sieci Tax Care.
– można posiadać jedną lokatę tego typu

To pierwsza promocja lokaty w przebijaniu ofert innych banków. Do tej pory znamy takie oferty w sektorze kredytowym. Alior bank ma „gwarancję najniższej raty”, a BGŻ „ gwarancję najniższej marży”. Zatem można się spodziewać, że takich ofert może pojawić się z czasem więcej. Jednak warto zauważyć, że już ta pierwsza nie jest łatwym celem do zdobycia. Po pierwsze niewielka ilość placówek utrudnia wizytę w oddziale, szczególnie w mniejszych miejscowościach. A ponadto dużo trzeba bankowi udowodnić aby przyznał promocyjne oprocentowanie.

    • tax care lokata opinie on October 18, 2012 at 10:34 am

    Co to w ogóle jest to tax care? Kiedyś widziałam jak reklamują się, że odzyskują podatki z zagranicy, a teraz gdzieś mi mignęło , że można u nich brać kredyty i nawet lokaty? Mam nadzieję, że nie jest to jakaś kolejna piramida finansowa typu Amaber Gold. Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ten komentarz, ale mam trochę pieniędzy i chcę je wrzucić na jakąś dobrą lokatę a z drugiej strony nie chce skończyć jak klienci ambera 🙂 Jeśli wiecie coś więcej o Tax Care i możecie napisac swoje komentarze i opinie klientów to będę wdzięczna.

Leave a Reply