Takie tematy nas interesują

Najwyżej oprocentowana lokata bankowa

Wszyscy zainteresowani wysokim zyskiem powinni się spieszyć, gdyż Idea Bank proponuje nowym klientom bardzo wysokie oprocentowanie na lokacie trzymiesięcznej. Jednak oferta jest ograniczona i dotyczy tylko 1000 nowych klientów.

Oferta lokaty PLUS 10% dotyczy tylko nowych klientów  i polega na tym, że bank da o 10% więcej na depozycie 3miesięcznym niż bank dotychczasowy, który środki lokował.

Jakie są warunki skorzystania z promocyjnej lokaty w Idea Banku?

– oferta wyłącznie dla nowych klientów
– nowy klient, to taki który przez ostatni rok nie korzystał z żadnych produktów Idea Banku
– składając wniosek o lokatę PLUS 10% należy udokumentować, że najdłużej miesiąc wcześniej zakończyła się lokata w innym banku. Nie może być to lokata zerwana przed czasem, a zakończona w wyznaczonym przez ten bank terminie.
– stawka wyższa o 10% zostanie przyznana wtedy, jeżeli stawka posiadanej wcześniej lokaty nie była już podwyższana w wyniku przystąpienia do jakiejś promocji.
– kolejnym wymogiem, jest fakt, że lokata z poprzedniego banku nie mogła być związana z innym produktem finansowym (zawierać umowy). Czyli np. promocja lokata + konto.

Zatem aby móc skorzystać z oferty atrakcyjnej lokaty Idea Banku najlepiej od razu pobrać ze swojego banku stosowne zaświadczenie i oczywiście samodzielnie przeanalizować, czy kwalifikujemy się do danej lokaty. 1000 lokat w skali całego banku to może niewiele, ale na pewno doradcy będą skrupulatnie sprawdzać każdego chętnego na wysoki zysk.

Szczegóły samej lokaty to

– lokata na okres 3 miesięcy
– minimalna kwota 1 tys. zł. Maksymalna to 50 tys. złotych.
– lokata dostępna w oddziałach banku lub sieci Tax Care.
– można posiadać jedną lokatę tego typu

To pierwsza promocja lokaty w przebijaniu ofert innych banków. Do tej pory znamy takie oferty w sektorze kredytowym. Alior bank ma „gwarancję najniższej raty”, a BGŻ „ gwarancję najniższej marży”. Zatem można się spodziewać, że takich ofert może pojawić się z czasem więcej. Jednak warto zauważyć, że już ta pierwsza nie jest łatwym celem do zdobycia. Po pierwsze niewielka ilość placówek utrudnia wizytę w oddziale, szczególnie w mniejszych miejscowościach. A ponadto dużo trzeba bankowi udowodnić aby przyznał promocyjne oprocentowanie.

    • tax care lokata opinie on October 18, 2012 at 10:34 am

    Co to w ogóle jest to tax care? Kiedyś widziałam jak reklamują się, że odzyskują podatki z zagranicy, a teraz gdzieś mi mignęło , że można u nich brać kredyty i nawet lokaty? Mam nadzieję, że nie jest to jakaś kolejna piramida finansowa typu Amaber Gold. Nie wiem czy w dobrym temacie pisze ten komentarz, ale mam trochę pieniędzy i chcę je wrzucić na jakąś dobrą lokatę a z drugiej strony nie chce skończyć jak klienci ambera 🙂 Jeśli wiecie coś więcej o Tax Care i możecie napisac swoje komentarze i opinie klientów to będę wdzięczna.

Leave a Reply