Takie tematy nas interesują

Najlepszy kredyt na nowe BMW w BMW Financial Services

Liczba udzielanych kredytów samochodowych w systemie bankowych znacząco przewyższa liczbę sprzedawanych kredytów gotówkowych. Potwierdza to tezę, iż Polacy w większości przy zakupie samochodu korzystają z oferty kredytowej. Pomimo dużego zainteresowania kredytem samochodowym nie jest to produkt pierwszej potrzeby.

Mówiąc inaczej sprzedaż kredytów samochodowych jest silnie skorelowana z kondycją gospodarczą w kraju.  Nie ma chyba wśród nas osób nie marzących o luksusowym aucie. Niewątpliwie luksus gwarantuje marka BMW. Są to samochody ponadczasowe, odznaczające się na rynku niemiecką solidnością wykonania. Modele BMW zaskakują również nowinkami technologicznymi. Jeśli chodzi o kredytowanie nowych samochodów BMW, to usługi takie oferuje BMW Financial Services:

– maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat
– fachowa pomoc doradcy finansowego
– szybkie procedury
– małe wymagania dotyczące przedstawiania wszelkiego rodzaju oświadczeń majątkowych
– kredyt samochodowy udzielany za pośrednictwem Banku Credit Agricole

  • kredyt na wyprzedaż rocznika BMW on November 4, 2012 at 4:42 pm

  Czy BMW Financial Services oferuje również kredytowanie aut pochodzących z wyprzedaży danego rocznika?Na wyprzedaży rocznika można zawsze dużo zaoszczędzić, a i tak będziemy mieli nową furę. Czekam tylko na koniec roku i udam się w tournee po salonach BMW.

  • Kupię tanio BMW on November 5, 2012 at 1:46 pm

  Wiem że to raczej płonne nadzieje, ale bardzo chciałbym sobie kupić BMW – najlepiej jak najtaniej i najkorzystniej, chodzi mi o auto używane. Czy mam szansę kupić takie auto na korzystny kredyt? Mam trochę odłożonej gotówki, a resztę chciałbym wziąć na raty. Czy w tej firmie mam taką możliwość?

  • Bmw wyprzedaż rocznika 2012 on December 3, 2012 at 8:50 pm

  Przymierzam się do obniżek cen na samochody z rocznika 2012. Oczywiście nie stać mnie na zapłacenie gotówką. Możecie doradzić naprawdę najlepszy kredyt na samochód ?
  Zastanawiałem się nad tym co oferują w salonie BMW, ale może znajdzie się coś lepszego ?

  • Wysokość raty kredytu na BMW on January 8, 2013 at 1:25 pm

  Zachęcony tym artykułem poszedłem sprawdzić wyprzedaże. Myślałem, że nieźle zarabiam i będzie mnie stać na najtańszą 316.
  Okazało się jednak, że nawet na raty jest za drogi dla mnie ten samochód.
  Ile wy zarabiacie, ze kupujecie tak drogie samochody ?

  • Orocentowanie kredytu bmw on January 19, 2013 at 6:33 pm

  Szkoda, że nie podaliście rzeczywistego oprocentowania jakie wynosi taki kredyt na nowe BMW. Chodzi mi o to ile dokładnie wynosi rrso , a nie same procenty bo pewnie sa jeszcze jakies koszty i prowizje jak znam życie. Osobiście nie sądzę, że będzie jakas rewelacja bo nie mają swojego firmowego banku tylko z tego co napisaliście to jest to credit agricole. Ciekawe czy gdzies w jakimś innym banku nie znajdę tańszej i ogólnie brdziej atrakcyjnej i mającej najniższe oprocentowanie oferty na zakup BMW na raty. Tak naprawdę każdegop kupującego interesuje żeby były to jak najbardziej atrakcyjne raty żeby nie przepłacać.

Leave a Reply