Takie tematy nas interesują

Najlepsze konto oszczędnościowe w październiku 2012

Ranking kont oszczędnościowych – październik 2012. Czas wydatków związanych z wyprawką szkolną już minął. Po chwili wytchnienia nadchodzi czas rozmyślań na temat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Bo jakby nie patrzeć to już za niespełna 3 miesiące będziemy pakować i upychać pod choinką świąteczne podarunki. Zatem jest to dobry czas aby odkładać pieniądze na koncie oszczędnościowym. Poniższy ranking przedstawia najbardziej atrakcyjne konta w paźdzeniku.

W październiku wiele banków zmieniło swoją ofertę depozytową co wpłynęło także na konta oszczędnościowe. Po tych zmianach okazało się, że na pierwszym miejscu króluje mSaver w mBanku. Nowi klienci tego banku mogą liczyć na 9%.

mSaver zdetronizował konto Deutche Banku PBC, gdzie dotychczas można uzyskać 8,10%. Co zaskakujące trzecie miejsce także należy do mBanku, ponieważ mSaver dla stałych klientów jest z oprocentowaniem na poziomie 7%.

I tak lokując środki w wysokości 10 tys. złotych na miesiąc czasu, po odliczeniu odsetek u naszych liderów otrzymamy kolejno: 60,75 zł (mBank), 54,67%  zł (DB) oraz 47,25 zł (mBank).

A tak wygląda 10 najlepszych kont oszczędnościowych w październiku 2012.

  • Konto oszczędnościowe bez wymogu posiadania rachunku on October 23, 2012 at 3:12 pm

  Szukałem na rynku najlepszego konta oszczędnościowego bez wymogu posiadania rachunku osobistego w banku. Jak wiadomo koszty rachunku osobistego obniżają zysk wypracowany na koncie oszczędnościowym. W ten sposób banki sprytnie ściągają dodatkowe opłaty. Znalazłem w końcu ofertę w BGŻ Optima-oprocentowanie 5,8 proc.-kapitalizacja miesięczna odsetek.

  Bankowiec/Karpacz

  • Konto oszczędnościowe w Deutsche Banku on October 23, 2012 at 3:13 pm

  Jestem zafascynowany stawką oprocentowania środków pieniężnych na koncie oszczędnościowym w Deutsche Banku. DB Konto Oszczędnościowe 24h to możliwość pomnażania wolnej gotówki aż 8,1 procent w skali roku-dzienna kapitalizacja odsetek. Jednak bank wymaga od klientów rachunku oszczędnościowego założenia konta osobistego.

  Patrycja/Szczecin

  • Jaką lokatę oszczędnościową wybrać? on October 24, 2012 at 2:58 pm

  Nie jestem specjalistą w dziedzinie bankowości więc proszę o wyrozumiałość. Zastanawiam się na jaki okres najlepiej ulokować pieniądze na koncie oszczędnościowym. Czy lepiej na krócej z możliwością odnawiania, czy lepiej od razu na dłużej, żeby pieniądze leżały sobie spokojnie na koncie?

Leave a Reply