Takie tematy nas interesują

Lokata Bonusowa na 10% w Toyota Bank

Toyota Bank udostępnia klientom nową lokatę o nazwie Bonusowa. To super oferta ponieważ jej oprocentowanie wynosi 10% i jest to jedna z najlepszych propozycji depozytowych obecnie dostępnych na rynku.

Lokata na 10% to rozwiązanie tylko dla aktywnych klientów Toyota Banku, ponieważ promocyjna Lokata Bonusowa powiązana jest  dowolną kartą kredytową oferowaną przez bank. Standardowa lokata oprocentowana jest na 6%, jednak bank dołoży kolejne 4% za to, że klient raz na miesiąc skorzysta z karty kredytowej. Tzn. dokona przynajmniej jednej transakcji miesięcznie. To super propozycja z uwagi na to, że jedna transakcja to naprawdę niedużo, tym bardziej spłacając wydaną kasę w okresie bezodsetkowym nie poniesie się żadnych dodatkowych kosztów. Systematyczną spłatę karty zawsze może ułatwić ustanowienie polecenia zapłaty na całkowitą kwotę zadłużenia.

Warto podkreślić, że karty kredytowe Toyota Banku tj. Toyota Black Pearl i Toyota Ice Rose zdobyły pierwsze miejsce w rankingu kart kredytowych Classic i Silver w czerwcu 2012 roku. Na rynku jest całe mnóstwo kredytówek, zatem można uznać, że jest to spore wyróżnienie w tej dziedzinie.

Wszyscy zainteresowani ofertą Toyota Banku powinni założyć Lokatę Bonusową do 30 listopada 2012 roku aby móc skorzystać z promocyjnego oprocentowania. Oczywiście trzeba też podpisać umowę o kartę kredytową jeśli się jej już nie posiada. Jeśli boimy się wpakować w kolejny limit w karcie, warto zapytać czy istnieje możliwość przeniesienia limitu karty z innego banku.

  • koszty karty kredytowej w Toyota Banku on November 4, 2012 at 5:19 pm

  Myślałem, że użytkowanie kardy kredytowej w Toyota Banku jest strasznie drogie i nici z zarobku na lokacie Bonusowej z 10 procentową stawką. Okazuje się, że karty kredytowe Black Pearl oraz Ice Rose są najtańsze na rynku:
  – brak prowizji za przelew z karty
  – oprocentowanie transakcji gotówkowej w okresie grace perdiod(1M): 20,5 proc.
  – przelew z karty(500 zł) spłacony po 30 dniach: 8,54 zł

  • Czy warto lokować pieniądze w Toyota Bank? on November 5, 2012 at 10:33 am

  Słyszałem dobre opinie o tym banku jeśli chodzi o kredyty samochodowe – w końcu są oni powiązani z firmą motoryzacyjną. Ale czy warto powierzyć im swoje oszczędności? Może macie już jakieś doświadczenia? Proszę o opinie.
  Marek – Kielce

Leave a Reply