Takie tematy nas interesują

Linia kredytowa dla firm na podstawie obrotów na koncie

Szybka linia kredytowa online dla firm. Stali klienci firmowi Multibanku mogą skorzystać z niezwykle interesującego produktu bankowego. Chodzi o szybką linię kredytową, którą można uzyskać bez wychodzenia z firmowego biura. Kredyt obrotowy o którym mowa przyznawany jest całkowicie online.

Co to oznacza dla wnioskodawcy? Mianowicie nie trzeba podpisywać żadnych dokumentów osobiście, a zdolność kredytowa ustalana jest na podstawie dotychczasowej współpracy przedsiębiorstwa z bankiem. Tak się składa, że te dodatkowe środki pieniężne można otrzymać już w 15 minut. W przypadku kwot powyżej 50 tysięcy złotych, zawarcie umowy zabezpieczone jest jednorazowym kodem SMS. Nie jest to jedyna „zdalna” oferta firmowa w Multibanku. Należy tutaj wspomnieć także o karcie kredytowej dla przedstawicieli wolnych zawodów oraz o kredycie branżowym dla firm transportowych.

Szczegóły kredytu obrotowego online:

– bez podpisywania dokumentów
– pieniądze na koncie nawet w 15 minut
– środki pieniężne do 50 tys. zł bez żadnych formalności
– wielkość kredytowania do 100 tys. zł
– zdolność kredytowa ustalana głównie na podstawie obrotów na rachunku firmowym
– dodatkowo można skorzystać z pożyczki, rachunku bieżącego oraz z karty kredytowej

  • linia kredytowa dla firm bez bik on October 16, 2012 at 11:28 am

  Niestety miałem ostatnio trochę problemów ze spłatą moich poprzednich kredytów i wylądowałem z negatywną historią w bik-u. Teraz już wszystko jest w porządku i chcę znowu solidnie zainwestować w moją firmę jednak potrzebuję pożyczyć trochę środków finansowych. najlepsza byłaby oczywiście jakaś elastyczna linia kredytowa w banku jednak ze złym bikiem nie mam na co liczyć przynajmniej w bankach które znam. Może wiecie czy jest jakiś bank, a jeśli tak to który bank oferuje debet w koncie lub jakąś konkretną linię kredytową nawet ze złą historią w bik.

  • Który bank daje debet dla nowych firm on October 27, 2012 at 12:08 pm

  A co ktoś może powiedzieć o tym jak działa w praktyce debet dla owych firm w idea bank? Raz tam byłam i to co Pan doradca mi zaoferował to w teorii wyglądało rewelacyjnie. Ja jednak jakoś jestem do tego banku bardzo sceptycznie nastawiona i nie wiem czy się kiedyś zdecyduje na założenie tam konta no chyba że właśnie macie jakieś doświadczenia i jest tu ktoś kto napisze nie zależne opinie i obiektywne komentarze o innych bankach które mają w swojej ofercie debety dla świeżo założonej firmy.

  • W jakim banku dają debet bez zdolności kredytowej on November 2, 2012 at 8:02 pm

  No wszystko fajnie w Multibanku tylko , że tam można dostać maksymalnie 50 tys. zł a ja potrzebuję więcej. Mam aktualnie taki debet dla firm w Multibanku i nie ma szans na większą sumę bo od razu chcą badać zdolność kredytową a ja akurat na tą chwilę nie mam najlepszej. Chcą pit nie tylko za ten rok ale także za poprzedni więc nawet nie chce mi się im tego dawać. Kto zna bank który daje debet czyli taki kredyt obrotowy w rachunku firmowym bez weryfikacji jaką ma się zdolność kredytową?
  Darek Wrocław

Leave a Reply