Takie tematy nas interesują

Kredyty bez zabezpieczeń w DK Notus

W Polsce jest ok. 20 banków, które obsługują klientów detalicznych. Mowa tutaj o rachunkach osobistych, produktach oszczędnościowych, kredytach gotówkowych oraz o kredytach mieszkaniowych. Bogactwo wyboru może jednak wprawić w zakłopotanie. Sprawdzenie zdolności kredytowej oraz warunków kredytowania we wszystkich instytucjach to nie lada wyzwanie.

W Polsce można zauważyć coraz bardziej profesjonalne i rzetelne podejście doradców finansowych do swojego zawodu. Doradcy DK Notus dokładają wszelkich starań, aby klient znalazł optymalną dla siebie ofertę kredytową. Korzystanie z usług tego rodzaju instytucji pozwala zaoszczędzić cenny czas i nie dać się złapać na podpisanie niekorzystnej umowy z bankiem.

Oferta kredytowa DK Notus:

– możliwość porównania ofert 25 banków
– pieniądze na dowolny cel
– oferty kredytowe na uproszczonych zasadach
– głównie kredyty bez zabezpieczeń
– akceptowanie różnych źródeł dochodów
– merytoryczne porównanie poszczególnych ofert bankowych
– doradcy DK Notus oferują pomoc przy negocjacjach z bankami

  • Dlaczego parabanki tak się rozwinęły? on October 19, 2012 at 6:25 pm

  Jestem zszokowany rozwojem sektora pozabankowego w Polsce! Wszędzie ulotki, reklamy. Ostatnio nawet pani w sklepie spożywczym do torby wsadziła mi reklamę super extra chwilówki na dowód. Czy nasze banki są już tak słabe, że nie mają przebicia nad tymi firmami pożyczkowymi?

  Tomala/Szczecin

   • Sektor pozabankowy w Polsce on October 19, 2012 at 6:25 pm

   Rozwój parabanków przyśpieszył w wyniku kryzysu światowego zapoczątkowanego w 2008 roku. Wówczas banki zaostrzyły wymagania stawanie kredytobiorcom-zarówno w obrębie kredytów hipotecznych jak i gotówkowych. Przede wszystkim kryzys pogorszył kondycję finansową niektórych banków i rzecz jasna skończyło się udzielanie kredytów na lewo i prawo. Ten trudny czas banków wykorzystały wszelkie instytucje parabankowe…Część klientów banków przeszła na stronę instytucji parabankowych. Trudno im się dziwić…jak natrafiają w bankach na takie trudności(np. Rekomendacja T)
   Grzybek/Murowana Goślina

  • Ile kosztuje kredyt pozabankowy? on October 25, 2012 at 3:59 pm

  Wszelkie kredyty pozabankowe wiążą się z dużo większymi kosztami. Niestety udogodnienia w postaci mniejszych zabezpieczeń, mniejszych formalności, krótszego czasu oczekiwania na decyzję itp. nie są za darmo. Wielu ludzi ma problemy z bankami, nie mają szans na kredyt bankowy, więc decydują się na parabanki i większe opłaty.

Leave a Reply