Takie tematy nas interesują

Kredyt samochodowy bez zaświadczeń

Kredyty samochodowe w stosunku do kredytów gotówkowych są tańsze-nawet o kilkadziesiąt punktów procentowych. Niższe oprocentowanie kredytów na samochód wynika głównie z formy ustanawiania przez bank zabezpieczenia obcego kapitału przez bank. Tak naprawdę do chwili spłaty kredytu, bank jest współwłaścicielem pojazdu.

Posiadacz kredytu samochodowego jest zobowiązany do przeniesienia cesji praw z polisy ubezpieczeniowej pojazdu na bank. Zatem jeśli pojazd ulegnie uszkodzeniu, bank kredytujący otrzyma stosowne odszkodowanie. Oferty kredytów samochodowych znajdziemy praktycznie w każdym banku działającym w Polsce. Większość z tych instytucji oferuje uproszczone procedury i wymaga jedynie oświadczeń o dochodzie. W typowym oświadczeniu należy podać informacje dotyczące wysokości dochodu netto w ostatnim kwartale oraz kosztów utrzymania.

Gdzie znaleźć najtańszy kredyt samochodowy na oświadczenie?

Przykładowa oferta kredytu samochodowego w BNP Paribas:

– nominalne oprocentowanie już od 7,9 proc.
– 2 procent prowizji
– na oświadczenie o dochodach
– nie jest wymagana wpłata własna
– decyzja kredytowa w 30 minut
– wielkość kredytowania do 500 000 zł
– maksymalny okres kredytowania wynosi 8 lat

  • kredyt samochodowy bez zaświadczeń-oferta on November 13, 2012 at 6:59 pm

  Zachęcam wszystkich przyszłych kredytobiorców aby w pierwszej kolejności udali się po kredyt samochodowy do MultiBanku. Dość niskie oprocentowanie kredytu na poziomie 7,7 proc. Trochę nie podoba mi się wysoka prowizja-3 procent. Jednak przy takich warunkach całkowity koszt kredytu: 24 tysiące złotych na okres 5 lat; wraz z ubezpieczeniem wyniesie ok. 6 tysięcy złotych.

  Romek z Sopotu

  • tani kredyt na samochód on November 14, 2012 at 1:16 pm

  A co w sytuacji, gdy bank odmawia mi udzielenia kredytu? Czy znajdę gdzieś jakiś parabank, który udzieli mi tego kredytu na normalnych zasadach, bez odsetek, które mnie zabiją? Może znacie jakąś firmę w Przemyślu, która udziela tanich kredytów samochodowych?

  • kredyty na auto bez zaświadczeń on November 15, 2012 at 2:40 pm

  W ogóle istnieją takie pożyczki? Przecież samochód nie kosztuje 500 złotych, tylko są to dość duże kwoty. Dlatego nie chce mi się wierzyć że można załatwić to w bardzo prosty sposób. Jakieś zabezpieczenia muszą przecież być, bo gdyby ich nie było, to ludzie by to wykorzystali…

  • O czym pamiętać biorąc samochód na raty w banku on January 14, 2013 at 9:43 am

  Kredyt samochodowy – ważne decyzje
  Kredyt samochodowy to dość wygodne rozwiązanie, które umożliwia nam zakup auta, gdy nie dysponujemy gotówką na ten cel. Znalezienie atrakcyjnej oferty to spore wyzwanie – tym bardziej, że banki mają obecnie sporo w tym zakresie do zaproponowania. Musimy przy tym pamiętać o najważniejszej rzeczy, a mianowicie o takiej, że kredyt ma zaspokoić nasze potrzeby i być adekwatnym do naszych możliwości. Mamy wybór, więc z podjęciem ostatecznej decyzji nie powinniśmy się zbytnio spieszyć.
  Zanim złożymy wniosek zastanówmy się nad tym czy oby na pewno jesteśmy przygotowani na płacenie co najmniej kilkuset złotych miesięcznie tytułem raty. Czy nie mamy na swoim koncie zbyt dużo zobowiązań do spłacenia, które i tak już zbyt bardzo obciążają nasz domowy budżet? Jaka jest szansa na to, by pozbyć się tych długów jak najszybciej? Żaden bank nie będzie nam pobłażał, kiedy raty nie wpłyną na czas. Pamiętajmy przy tym, że podmiot umowy kredytowej – czyli samochód – stanowi jednocześnie jej zabezpieczenie. Jeżeli będziemy mieć trudności ze spłaceniem kredytu, bank nie będzie mieć jakichkolwiek skrupułów – odbierze nam samochód.
  My zaś pozostaniemy bez auta. Na domiar złego stawiająca nas w bardzo niekorzystnym świetle informacja natychmiast trafi do Biura Informacji Kredytowej, gdzie będziemy figurować jako nierzetelni dłużnicy. To z kolei utrudni nam mocno korzystanie z bankowych ofert kredytowych. Tak więc do tematu musimy podejść poważnie. Jeśli obawiamy się zbyt dużych kłopotów, lepiej wstrzymajmy się z zaciąganiem kredytu.

Leave a Reply