Takie tematy nas interesują

Kredyt pod zastaw używanego samochodu w Santander Consumer Bank

Obniżenie zdolności kredytowej Polaków przyczyniło się do dużego przetasowania na polskim rynku kredytowym. Do tego stopnia, że duża część klientów bankowych przeszła na stronę firm pożyczkowych-pomimo kolosalnej różnicy(na niekorzyść parabanków) w kosztach kredytowych.

Niestety obecne warunki kredytowe stawiane klientom banków są zbyt rygorystyczne. Chyba jedynym pozytywem aktualnej sytuacji na rynku kredytowym jest przywrócenie do łask doskonale nam znanych kredytów pod zastaw samochodów. Dzięki wspomnianemu rozwiązaniu, osoby z niską zdolnością kredytową mogą „uwolnić” wcześniej wydane pieniądze na samochód. Szeroką ofertę kredytów pod zastaw samochodu posiada Santander Consumer Bank.
Szczegóły oferty kredytu pod zastaw w Santander Consumer Banku:

– maksymalny wiek zastawianego samochodu wynosi 7 lat
– kredyt na oświadczenie o dochodzie
– oprocentowanie kredytu zależy od rocznika zastawianego samochodu
– dowolny cel wydatkowania przyznanych środków pieniężnych
– bank pobiera prowizję: ok. 5 proc.
– okres kredytowania do 5 lat
– okres kredytowania plus wiek zastawianego auta nie może przekroczyć 12 lat
– ważne aby masa samochodu stanowiącego zabezpieczenie kredytu nie przekroczyła 6 ton

  • Szybki kredyt pod samochód w Getin Bank - bez zaświadczeń on November 1, 2012 at 3:26 pm

  Pod kilkoma punktami lepszą ofertę na kredyt pod zastaw samochodów używanych ma chyba jednak Getin Bank. To że banki coraz częściej dają kredyty refinansowe w gotówce pod auta używane to już nie jest nic rewelacyjnego. Jednak Getin Bank daje kasę na dużo starsze auta niż Santander. W Getinie można wziąć pożyczkę pod auto używane nawet do lat 13 czyli nawet na starsze niż 10 lat samochody. Sporo osób potrzebuje pożyczyć kilka lub kilkanaście tysięcy a w Getin jeśli się nie mylę można dostać nawet na więcej niż 100% wartości zastawianego pojazdu.
  Marcin Radom

  • Pożyczka pod auto starsze niż 10 lat on November 1, 2012 at 3:30 pm

  Czy ktoś już korzystał z wspomnianej powyżej oferty Getin Bank na kredyty pod auta starsze niż 10 lat? Mam BMW 523 z rocznika 2000 i chciałbym pozyczyć 15 tys. zł pod zastaw tego auta. Czy jest to możliwe i czy lepiej iść do samego banku czy umówić się z jakimś pośrednikiem, który zajmie się wszystkimi formalnościami i przywiezie do mnie gotową umowę kredytową? Nie mam jakiegoś pośpiechu na już ale najprawdopodobniej za ok miesiąc będzie mi taka gotówka pod auto potrzebna.
  Edward Głogów

  • gdzie dostanę pożyczkę pod zastaw samochodu on November 2, 2012 at 2:39 pm

  Mam 12-letniego opla i pilnie potrzebuję pożyczki na remont mieszkania. Czy nie ma żadnych przeciwskazań, żeby samochód był zabezpieczeniem kredytu? Zdaję sobie sprawę z tego, że nie stanowi on żadnej wielkiej wartości, ale z drugiej strony nie potrzebuję dużych pieniędzy, a nie mam innej możliwości zabezpieczenia. Czy mam jakieś szanse?

  • pożyczka pod zastaw auta on November 5, 2012 at 10:32 am

  Czy istnieje jakaś górna granica wieku samochodu, który można zastawić za pożyczkę? Poza swoim 10letnim volkswagenem nie posiadam nic, co stanowiłoby jakąś wartość i co mogłoby stanowić dobre zabezpieczenie.
  Jarek, Suwałki

Leave a Reply