Takie tematy nas interesują

Kredyt pod biznes plan dla firmy

W dzisiejszych czasach znalezienie niszy rynkowej nie jest tak trudne jak pozyskanie dobrego źródła finansowania inwestycji. Wielu obecnych i niedoszłych przedsiębiorców przekonało się na własnej skórze, iż sam pomysł na dochodowy biznes to dopiero połowa sukcesu.

Niektórzy początkujący przedsiębiorcy mają tyle szczęścia, iż mogą pożyczyć niezbędne fundusze od rodziny. Inni doskonale wykorzystują fundusze unijne. W ostateczności pozostaje pomoc tak zwanych Aniołów Biznesu. Jednak w tym przypadku trzeba się pogodzić z utratą części udziałów w powstałej firmie. Niekiedy trafia się atrakcyjny kredyt bankowy na start firmy. Taką ofertę posiada właśnie FM Bank:

– zdolność kredytowa ustalana na podstawie prognozowanych średniomiesięcznych przychodów
– bank wymaga przedstawienia uproszczonego biznesplanu
– kredyt dla młodych przedsiębiorców: staż firmy od 0 do 12 miesięcy
– kredyt bez zabezpieczeń(gwarancje Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego)
– stałe nominalne oprocentowanie 16 procent
– prowizja ok. 5 procent
– kredytowanie do 2 lat
– maksymalnie można zdobyć 15 tys. zł
– bez wkładu własnego jeśli skorzysta się z oferty ubezpieczenia kredytu
– możliwość wcześniejszej spłaty kredytu

  • Najlepszy bank dla początkującej firmy on October 5, 2012 at 12:13 pm

  Słyszałam ostatnio, że FM Bank podpisał umowę z Europejskim Funduszem Inwestycyjnym o poręczeniach kredytowych. Jest to dobra wiadomość dla przyszłych przedsiębiorców chcących skorzystać z kredytu na start firmy. W związku z zawartą umową FM Bank będzie mógł udzielić kredytów na start o łącznej wartości ok.70 milionów złotych! Nic tylko znaleźć pomysł na ciekawy biznes.

  Ewa/Sosnowiec

  • Biznesplan w kredycie bankowym on October 5, 2012 at 12:14 pm

  Mam pytanie. W jakiej formie należy przedstawić te średniomiesięczne przychody? To znaczy chodzi mi o kwestie formalną. Mam nadzieje, że bank daje jakąś formatkę i tam trzeba uzupełnić prognozowane przychody. Przyznam się, że nie mam głowy do tych wszystkich kwestii finansowych;-)

  Miki/Gryfice

  • Kredyt firmowy na podstawie przyszłych przychodów on October 5, 2012 at 12:14 pm

  FM Bank wymaga od wnioskodawców przedstawienia uproszczonej formy biznesplanu. Jest to jednoznaczne z tym, że owe średniomiesięczne przychody muszą być wskazane w biznesplanie-oczywiście z krótkim komentarzem.

  Magik/Katowice

Leave a Reply