Takie tematy nas interesują

Kredyt obrotowy dla firm udzielany bezterminowo

Mianem kredytu udzielanego bezterminowo można określić wszystkie kredyty o charakterze odnawialnym. Największym udogodnieniem takiego rozwiązania jest to, że odnowienie przyznanego wcześniej limitu kredytowego nie wiąże się bezpośrednio z kolejną weryfikacją zdolności kredytowej.

Bieżące wydatki firm są związane głównie z prowadzoną przez nich działalnością operacyjną. Utrzymanie bieżącej płynności finansowej to dzisiaj podstawowe zadanie mikroprzedsiębiorstw w dobie europejskiego kryzysu finansów publicznych. Kredyt Rewolwingowy w Banku BPH to doskonały sposób na poprawę płynności finansowej w przedsiębiorstwie.  Na atrakcyjność tego produktu wpływa między innymi to, że Bank BPH nie uzależnia wielokrotnego odnawiania kredytu od spłaty zadłużenia przez danego klienta firmowego.

Szczegóły kredytu obrotowego w Banku BPH:

– maksymalna wielkość kredytowania to 500 tys. zł
– produkt kredytowy o charakterze odnawialnym
– bez prowizji od niewykorzystanej kwoty kredytu
– odnowienie kredytu bez konieczności spłaty zadłużenia
– zabezpieczenie kredytu (zwykle w postaci majątku trwałego firmy np. maszyn)
– odnowienie kredytu nie wiąże się z ponowną weryfikacją zdolności kredytowej

  • Szybka linia kredytowa dla firm on October 9, 2012 at 9:30 am

  Banki w Polsce powinny pójść drogą GBS Banku….nigdy wcześniej firmy działające w naszym kraju(głównie sektor MSP) nie potrzebowały dostępu do dodatkowej gotówki. W dobie kryzysu coraz później kontrahenci regulują swoje zobowiązania. GBS Bank posłuchał swoich klientów i wprowadził dwa kredyty: Szybka inwestycja oraz Szybka linia kredytowa. Z tego co wiem to GBS Bank skrócił aż o połowę czas oczekiwania na decyzję kredytową.

  Zibi/Bojanowo

  • Prowizja od kredytu obrotowego w BPH on October 9, 2012 at 9:30 am

  Ile wynosi prowizja w Banku BPH od kredytu obrotowego przedstawionego powyżej? Chodzi mi oczywiście o prowizję od kwoty wykorzystanej. Mam jeszcze jedno pytanie. Mianowicie chciałbym skorzystać z kwoty kredytu obrotowego ok. 500 tysięcy złotych. Czy w taki przypadku będzie potrzebne zabezpieczenie kredytu w postaci hipoteki?
  Marek z Bydgoszczy

Leave a Reply