Linki sponsorowane

Kredyt na start firmy z finansowaniem ZUSu w Idea Bank

Założenie firmy z Idea Bankiem to bardzo korzystne rozwiązanie. Oferta „Kredytu na Start” w Idea Banku wyróżnia się na rynku tym, że finansowe wsparcie może być udzielone każdemu nowemu przedsiębiorcy-niezależnie od stażu istnienia firmy na rynku. Taki zastrzyk gotówki na starcie to bardzo komfortowa sytuacja.

Początkowe koszty działalności „uśmierciły” już niejeden perspektywiczny biznes. Idea Bank pomoże w zrealizowaniu planów inwestycyjnych, a także sfinansuje roczne składki odprowadzane do ZUS-u. Jak już wcześniej wspomnieliśmy początkowe obciążenia w firmie są najtrudniejsze. Dodatkowe środki przyznane przez Idea Bank mogą pokryć składki płacone do ZUS-u; do 400 złotych miesięcznie.

Kredyt na start w Idea Banku – główne cechy:

– oprocentowanie kredytu dostosowane do danego przedsiębiorstwa
– błyskawiczna decyzja kredytowa
– nie jest wymagany minimalny staż firmy
– maksymalny okres kredytowania wynosi 15 lat
– wielkość kredytowania
– kredytowanie do 15 tysięcy złotych bez zabezpieczeń rzeczowych
– dodatkowo możliwość pokrycia rocznego ZUSu
– wielkość kredytowania do 200 tysięcy złotych

3 thoughts on “Kredyt na start firmy z finansowaniem ZUSu w Idea Bank”

  1. Ostatnio gdzieś mi się obiło o uszy , że Idea Bank ma jakieś bezzwrotne pożyczki dla firm i nie bardzo rozumiem o co tu chodzi i na czym taki kredyt ma polegać? Ile maksymalnie można pożyczyć pieniędzy bez oddawania w Idea Bank? Na co można pożyczyć gotówkę żeby jej nie oddawać i czy to jest jakiś debet czy trzeba mieć specjalny biznes plan? Kto zatwierdza taką bezzwrotną pożyczkę i dla kogo jakich firm można się o nią starać?

  2. Niedawno otworzyłem działalność gospodarczą i już mam obawy że długo nie pociągnę, bo koszty okazały się większe niż przypuszczałem. Niestety koszty związane z ZUSem i innymi świadczeniami, a nie bieżącą działalnością. O tym kredycie dowiedziałem się parę dni temu. Czy warto się o niego starać? Jakie warunki trzeba spełnić? I najważniejsze – czy łatwo go dostać?
    Pozdrawiam
    Jarek, Wałbrzych

  3. Czy naprawdę jedyna teraz oferta na rynku dla nowych firm to te przereklamowane i sprytnie sformułowane kredyty firmowe w Idea Bank? Mam świeżo założoną firmę i naprawdę potrzebuję pilny kredyt na rozkręcenie biznesu i wszedzie gdzie nie pójdę to wymagana jest żeby firma istniała chociaż kilka miesięcy na rynku i zaświadczenie o nie zaleganiu w ZUS? Nie mogę przecież przynieść takiego zaświadczenia bo dopiero założyłem działalność. Nie chcę brać tych złodziejskich pożyczek w Idea Bank bo to się nie opłaca i nie stać mnie po prostu na to.

Leave a Reply