Takie tematy nas interesują

Kredyt na firmę z możliwością wliczenia rat w koszty firmy

Idea Bank słynie z szerokiej i ciekawej oferty dla przedsiębiorstw z sektora MŚP. Niektóre produkty kredytowe w Idea Banku są wręcz unikalne. Choćby Pożyczka Bezzwrotna. Jest to forma finansowania dla osób fizycznych prowadzących własny biznes. Jednoosobowe firmy mogą uzyskać nawet 15 tysięcy dodatkowego kapitału. Ważne aby cel wydatkowania pieniędzy związany był z bieżącą działalnością firmy.

Unikalność tego produktu polega na tym, że spłata kapitału pożyczkowego może zostać umorzona. Warunki takiego rozwiązania to między innymi regularna spłata odsetek, skorzystanie z oferty księgowej banku, odpowiednie wpływy miesięczne na rachunek firmowy.

Szczegóły pożyczki bezzwrotnej:

– wielkość kredytowania do 15 tysięcy złotych
– nie jest wymagany minimalny staż firmy na rynku
– przez okres umowy kredytowej spłaca się wyłącznie odsetki
– kwota kapitału może zostać umorzona
– brak prowizji
– krótki czas oczekiwania ma decyzję kredytową
– okres kredytowania do 10 lat
– możliwość zaliczenia odsetek w koszty działalności firmy

  • Kredyty firmowe dofinansowane przez unię on October 11, 2012 at 5:34 pm

  Ja chyba jestem jednak zwolennikiem preferencyjnych kredytów inwestycyjnych-współfinansowanych przez Europejski Bank Centralny. W niektórych przypadkach można nawet otrzymać poręczenie i gwarancję Banku Gospodarstwa Krajowego. Jest to chyba lepsze i szybsze rozwiązanie.

  Sokół/Sokółka

  • Jakie banki udzielają kredyty współfinansowane ze środków unijnych? on October 11, 2012 at 7:04 pm

  Preferencyjne kredyty dla firm udzielane są przez instytucje, które mają podpisaną umowę z Europejskim Bankiem Inwestycyjnym. W Polsce taki kredyt udzielany jest między innymi przez Bank Zachodni WBK(Kredyt Firmowy EBI).

  MC_Żyrardów

Leave a Reply