Takie tematy nas interesują

Kredyt konsolidacyjny bez prowizji w Getin Bank

Pod koniec danego roku kalendarzowego, kredytobiorcy mogą spokojnie usiąść i podsumować koszty wykorzystania obcego kapitału. Niektórzy posiadacze kredytów dochodzą do wniosku, że zawarta przez nich umowa z bankiem znacząco obciąża domowy budżet. Co chwilę dochodzą do nas niepokojące informacje z mediów, iż ponad połowa naszych rodaków żyje od pierwszego do pierwszego. Dlatego podpisanie niekorzystnej umowy kredytowej może pogrążyć domowe finanse.  W takich sytuacjach koniecznie jest renegocjowanie warunków kredytowych z bankiem, by nie dopuścić do pętli zadłużeniowej. Sprawy kredytowe na dobrą drogę na pewno sprowadzi konsolidacja zobowiązania finansowego. W nowy rok lepiej jest wejść z uporządkowanymi sprawami finansowymi i co najważniejsze z obniżoną miesięczną ratą kredytową.

Kredyt konsolidacyjny bez prowizji w Getin Banku:

– maksymalnie można skonsolidować zobowiązania kredytowe do kwoty 100 tysięcy złotych
– okres umowy konsolidacji do 8 lat
– Getin Bank nie pobiera prowizji
– minimum formalności i szybkie procedury
– wymagane są następujące dokumenty: dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach, umowa aktualnego kredytu
– dzięki konsolidacji można pozyskać dodatkowe środki na dowolny wydatek

  • Ile wynoszą koszty kredytu konsolidacyjnego? on November 2, 2012 at 12:28 pm

  Jakie są standardowe koszty pobierane przez banki przy okazji zaciągania kredytów konsolidacyjnych. Czy w ogóle konsolidacja się opłaca?

  • Koszty kredytu konsolidacyjnego on November 2, 2012 at 12:29 pm

  Zanim podejmiemy decyzję o zaciągnięciu kredytu konsolidacyjnego, powinniśmy przeanalizować wszystkie koszty-jest to standardowe postępowanie jak w przypadku innych kredytów. Typowe koszty konsolidacji:

  – prowizja za udzielenie
  – prowizja za wcześniejszą spłatę zobowiązań w innych bankach
  – ewentualne koszty ustanowienia hipoteki

  • gdzie skonsoliduję swoje kredyty? on November 5, 2012 at 10:21 am

  Szukam dobrej oferty kredytu konsolidacyjnego w Wałbrzychu. Mam dwa duże kredyty gotówkowe i dość mocno obciążoną kartę kredytową. Czy byłaby szansa spiąć to w jeden kredyt konsolidacyjny? Jest to dość spore obciążenie dla mojego budżetu, więc chciałbym sobie trochę ułatwić życie. Czy takie coś jest w ogóle możliwe?

Leave a Reply