Takie tematy nas interesują

Kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów

Nowy kredyt o jednoznacznej nazwie „Pożyczka Biznes” pojawił się w Credit Agricole. Ta nowa oferta banku skierowana jest dla przedstawicieli wolnych zawodów na dowolny cel. Za pomocą pożyczonej gotówki można sfinansować wszystko, co związane z prowadzoną działalnością gospodarczą.

Pożyczka Biznes dla wolnych zawodów skierowana jest to osób, które prowadzą swoją działalność gospodarczą przynajmniej od 24 miesięcy.  Bank skłonny jest pożyczyć kwotę w wysokości do 150 tysięcy złotych. Bank zapewnia ponadto, że nie wymaga  dodatkowych zabezpieczeń na kredycie niezależnie od pożyczanej kwoty. Okres kredytowania nie jest zbyt długi, bo maksymalnie może on trwać 36 miesięcy. Jednak zaletą tej pożyczki jest to, że bank nie będzie wymagać także przedstawienia faktur dotyczących wykorzystania pożyczonych środków.

Składając wniosek o pożyczkę, już podczas pierwszej wizyty bank oceni zdolność kredytową i poinformuje o możliwości bądź niemożliwości jej zaciągnięcia. Złożenie wniosku jest bezpłatne. Oferta Pożyczki Biznes skierowana jest także dla dotychczasowych klientów banku, nawet takich, którzy nie są przedstawicielami wolnych zawodów, ale prowadzą działalność gospodarczą. Jednak bank przyjmuje inne kryteria „oceniając” tę grupę klientów. Przede wszystkim wymaga aby działalność gospodarcza była prowadzona przynajmniej od 5 lat. Kwota pożyczki nie będzie wyższa niż 120 tys. złotych. Ponadto klient musi posiadać i aktywnie używać jednego z produktów banku. Mogą to być rachunki biznes lub indywidualne, umowy kredytowe, leasingowe itp. Bank wprowadzając nowy produkt liczy oczywiście na przyciągniecie do siebie nowej klienteli, ale również chce zainteresować dotychczasową. Niepodważalnym atutem tej oferty jest brak konieczności przedstawiania bankowi faktur.

  • kredyt gotówkowy dla adwokatów on October 23, 2012 at 3:10 pm

  Kredyt dla przedstawicieli wolnych zawodów oferuje również Getin Bank. Przykładowo adwokaci mogą się starać o finansowe wsparcie do 100 tysięcy złotych. Spotkamy się tam na pewno z uproszczoną procedurą, brakiem opłaty za rozpatrzenie wniosku, a także z brakiem wymogu ustanawiania zabezpieczenia rzeczowego. Nie trzeba też przedstawiać zaświadczeń z ZUS i US.

  Lidka/Kraków

   • Kredyt dla lekarzy w BZWBK on October 23, 2012 at 3:11 pm

   Bank Zachodni świetnie rozwiązał kwestię oferty na przedstawicieli wolnych zawodów-czyli osób wykonujących zawody zaufania publicznego. Bank przygotował specjalny pakiet np. dla lekarzy-Biznes Pakiet Dla Wolnych Zawodów. Pakiet obejmuje kompleksową obsługę: rachunek firmowy, kredyt obrotowy, kredyt w rachunku bieżącym, kredyt inwestycyjny, produkty leasingowe, finansowanie projektów unijnych.

   Gilu/Kędzierzyn-Koźle

    • Konto oszczędnościowe w Deutsche Banku on October 23, 2012 at 3:11 pm

    Jestem zafascynowany stawką oprocentowania środków pieniężnych na koncie oszczędnościowym w Deutsche Banku. DB Konto Oszczędnościowe 24h to możliwość pomnażania wolnej gotówki aż 8,1 procent w skali roku-dzienna kapitalizacja odsetek. Jednak bank wymaga od klientów rachunku oszczędnościowego założenia konta osobistego.

    Patrycja/Szczecin

  • Pożyczka dla aktora on October 24, 2012 at 9:39 am

  Szukam jakiegoś dobrego banku w Białej Podlaskiej, który udzieliłby mi krótkoterminowej pożyczki na cele remontowe. Jestem aktorem, jednak nie mam stałego kontraktu z żadnym teatrem, raczej wszystko odbywa się na zasadzie umów o jednorazowe występy. Na brak pracy nie narzekam, więc mogę bez problemu udokumentować swoje dochody i wypłacalność. Czy ktoś pomoże?

Leave a Reply