Takie tematy nas interesują

Kredyt dla firmy pod planowaną inwestycję w Fm Bank

Paradoksalnie kryzys finansowy jaki doświadczamy w Unii Europejskiej może być dobrym czasem na zrealizowanie projektów inwestycyjnych w firmach i zaistnienie na rynku z nowym produktem. Marzenia o inwestycjach w firmie mogą być spełnione np. dzięki kredytowi w najlepszym według magazynu Forbes banku dla firm-w FM Banku.

Kredyt Inwestycyjny w FM Banku może być udzielony firmie, która działa na rynku minimum 3 lata. Kwota kredytowania uzależniona jest głównie od oceny planowanej inwestycji oraz kondycji finansowej firmy. Kiedy wszystkie wymagania formalne są już spełnione, kredyt wypłacany jest jednorazowo lub w transzach. Dużym udogodnieniem dla przedsiębiorców jest to, że bank nie wymaga przedstawiania formalnego biznesplanu.

Kredyt inwestycyjny w FM Banku-główne cechy:

– wielkość kredytowania od 100 000 do 300 000 zł
– maksymalny okres kredytowania wynosi 6 lat
– bez biznesplanu
– koszty kredytu można wpisać w koszty działalności gospodarczej
– wymagany jest 20 procentowy wkład własny
– możliwość wcześniejszej spłaty zobowiązania kredytowego
– zabezpieczenie kredytu: zastaw zwykły lub rejestrowy, hipoteka, blokada środków na koncie firmowym, przewłaszczenie

    • najlepszy kredyt pod inwestycje on October 29, 2012 at 7:44 pm

    Równie atrakcyjny jest kredyt inwestycyjny w Credit Agricole- przygotowany specjalnie z myślą o wybranych grupach zawodowych: nauczyciele, pielęgniarki, lekarze, fizjoterapeuci, weterynarze, prawnicy, rzeczoznawcy, biegli rewidenci, geodeci, architekci oraz tłumacze przysięgli.

    Preferencyjne warunki oznaczają niższą stawkę oprocentowania nawet o dwa punkty procentowe-w porównaniu z kredytem standardowym.

    Przedstawiciele tych zawodów mogą się ubiegać o kredyt do 120 tysięcy złotych; maksymalnie na okres 6 lat. W banku wystarczy okazać dowód osobisty oraz dokument potwierdzający wykonywany zawód.

Leave a Reply