Takie tematy nas interesują

Kredyt dla firm na podstawie zeznania podatkowego

Niezależnie od obszaru działania, każdej firmie zależy na szybkich i sprawdzonych rozwiązaniach. Ofertę kredytową dla przedsiębiorstw w FM Banku można w pełni uznać za takie rozwiązanie. Pożyczka firmowa w FM Banku udzielana jest w ekspresowym tempie, dzięki szybkiej decyzji kredytowej.

Zdolność kredytowa firm starających się o finansowe wsparcie nie jest wnikliwie oceniana. Decyzja kredytowa podejmowana jest głównie w oparciu o zeznanie podatkowe za poprzedni rok podatkowy. Poniżej znajdują się główne cechy Kredytu Ekspresowego w FM Banku:

– można się ubiegać maksymalnie o 30 000 zł wsparcia
– okres kredytowania od 3 do 36 miesięcy
– stałe oprocentowanie
– miesięczne raty kredytowe
– minimalny okres stażu firmy na rynku to 12 miesięcy
– bez zaświadczeń z ZUS i US
– formularz kredytowy w Internecie

  • Kredyt ze stratą w działalności gospodarczej on November 4, 2012 at 5:52 pm

  Moja firma potrzebuje kredytu obrotowego. Niestety zanotowaliśmy w zeszłym roku stratę w działalności(4 proc.). W tym roku idzie nam trochę lepiej i w dwóch pierwszych kwartałach działamy bez straty. W zeszłym roku strata nie wynikała ze złej kondycji firmy, tylko z przeprowadzonej inwestycji. Czy Getin Bank udziela kredyt firmie ze stratą w działalności?

  Zenek Bydgoszcz

   • Kredyt ze stratą w działalności gospodarczej on November 4, 2012 at 5:58 pm

   Wiadomo, że firmy ze stratą finansową to kredytobiorcy wysokiego ryzyka. Jednak większość banków podchodzi do tej sprawy indywidualnie. Mianowicie strata do 5 proc.może okazać się małą przeszkodą w zdobyciu dodatkowej gotówki dla firmy. Tak jak wcześniej powiedział Zenek ;-)strata nie zawsze wynika ze złej kondycji finansów przedsiębiorstwa…

   Szymek Ząbki

  • Kredyt firmowy ze stratą w FM Banku on November 4, 2012 at 6:16 pm

  FM Bank podziela praktyki stosowane przez większość banków w Polsce. FM Bank udzieli przedsiębiorcy kredyt(na wydatki związane z prowadzoną działalnością gospodarczą), który zanotował stratę na działalności, każdorazowo na podstawie indywidualnej oceny przyczyny powstania straty finansowej. Mowa tutaj o kredycie zabezpieczonym hipoteką.

Leave a Reply