Takie tematy nas interesują

Korzystna lokata bankowa na 3,4,6 miesięcy w Meritum Bank

Zmienia się oferta depozytowa w Meritum Banku. Bank ten zawsze cechuje skłonność do dobrego całkiem oprocentowania na lokatach. Teraz lokata internetowa na okres 4 miesięcy będzie oprocentowana na 6,3% w skali roku. W górę idą też depozyty 3– i 6- miesięczne.

Lokata na 4 miesiące

Jest to lokata internetowa dostępna dla wszystkich, tzn. dla nowych i dotychczasowych klientów banku. Wypełniając wniosek dostępny w sieci, deklarujemy chęć założenia depozytu, co pozwala zaoszczędzić czas, bo nie trzeba udawać się do oddziału banku, czy czekać na dokumenty dostarczane kurierem.

Lokata na 3 i 6 miesięcy

Te lokaty mają różne oprocentowanie. Tzn, zależy ono od sposobu zakładania lokaty. Oczywiście korzystniej jest założyć lokatę przez Internet, wtedy lokata na okres 3 miesięcy będzie miała oprocentowanie w wysokości 6,1% ,a lokata na okres 6 miesięcy – 6,5%.
Kapitalizacja w przypadku wszystkich lokat występuje na koniec okresu, czyli w dniu zakończenia lokaty. Takie zmiany w oprocentowaniu depozytów plasują Meritum Bank w czołówce ofert bankowych.

  • najlepsza lokata na październik on October 12, 2012 at 12:52 pm

  Z tego co wiem, to lokaty z najwyższym oprocentowaniem zarezerwowane są dla krótkich terminów. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, być może banki nie chcą dać za dużo zarobić 😉 Podaję oprocentowanie najlepszych obecnie lokat zakładanych na 2 miesiące.

  – (neoBank)Lokata Wysoki Procent, stawka oprocentowania 9 proc.
  – (Getin Bank)Lokata na Start, stawka oprocentowania 7,5 proc.
  – (Eurobank)Lokata terminowa, stawka oprocentowania 4,7 proc.

  Lokatka/Warszawa

Leave a Reply