Takie tematy nas interesują

Konto za Zero – darmowe osobiste rachunki internetowe

Przesyt informacji związanych z produktami bankowymi, coraz to nowsze, czasami dziwniejsze promocje zniechęcają nas do śledzenia bieżących ofert bankowych. Czasami jednak warto przystanąć na chwilę i zagłębić się w szczegóły. Dziś chcemy opisać Konto za Zero w PKO BP, które od 22 października działa na nowych, korzystniejszych dla klienta warunkach.

Jest kilka podstawowych korzyści, które płyną z posiadania tego rachunku, najlepiej będzie jak wymienimy je po kolei:

1. Bardzo wygodny dostęp do konta, ponieważ można zarządzać nim przez Internet, telefon i w największej sieci placówek banku w Polsce.
2. Bank za opłacanie rachunków przez Internet czy telefon wypłaca klientowi comiesięczną premię w wysokości 10%. Działa to także w przypadku doładowania telefonu komórkowego.
3. Teraz przy zakupie sprzętu RTV i AGD płacąc kartą debetową, którą bank wydał do konta istnieje możliwość przedłużenia gwarancji zakupionego sprzętu o kolejne 12 miesięcy. Wydłużenie gwarancji nic nie kosztuje, zatem jest to konkurencyjna oferta, bo zazwyczaj taka opcja gwarancyjna jest kosztowna.
4. Konto jest prowadzone bezpłatnie i w jego ramach można dokonywać darmowych przelewów przez Internet oraz stałych zleceń. Do dyspozycji klient ma 3500 bankomatów bez prowizyjnych. (Konto jest darmowe pod warunkiem dokonywania systematycznych przelewów w wysokości minimum 1500 zł)
5. Karta debetowa wydawana do konta może być bezpłatna pod warunkiem wykonania nią transakcji na kwotę 250 zł w ciągu miesiąca kalendarzowego.

Konto za Zero jest w ofercie Banku PKO BP już od marca 2011 roku i trzeba przyznać, że jest to konkurencyjna oferta. Skorzystało z niej już ponad 1 milion 200 tysięcy klientów. Wszyscy zainteresowani rachunkiem opisanym powyżej mogą w łatwy sposób założyć go przez Internet. Wystarczy wejść na stronę banku i wybrać odpowiednie opcje.

    • darmowe konta internetowe ranking on October 29, 2012 at 12:17 pm

    Gdzie znajdę niezależny i całkiem obiektywny ranking darmowych kont internetowych? Ale nie chodzi mi o takie zestawienia i porównania rachunków osobistych co są wszędzie zrobione tylko na potrzeby sprzedaży usług finansowych, ale taki stworzony przez internautów, którzy korzystają z danych produktów i na co dzień użytkują te darmowe konta i rachunki osobiste. Czy znacie jakiś ciekawy i być może najlepszy ranking społecznościowy w którym zebrane są wszystkie darmowe konta osobiste?

      • konto firmowe pko bp ranking on November 5, 2012 at 10:47 am

      Ja tez przyłączam się do prośby mojego poprzednika bo bardzo mnie interesuje jaką pozycję w niezależnych rankingach internetowych zajmuje rachunek dla firm w pko bp? Podajcie adres gdzie znajdę najbardziej zaufaną porównywarkę kont i rachunków bankowych dla firmy. Obiektywna i na bieżąco aktualizowana porównywarka kont w bankach pilnie potrzebna 🙂

Leave a Reply