Takie tematy nas interesują

Konto oszczędnościowe na wysoki procent w BGŻOptima

Konto oszczędnościowe na 6,3%. W BGŻOptima pojawiła się promocja konta oszczędnościowego, które obecnie może być oprocentowane nawet na 6,3%. Właśnie ruszyła kampania reklamowa i można ją oglądać w Internecie jak i telewizji. Promocja jak wszystkie inne ma pewne ograniczenia.

Przede wszystkim bank chce ściągnąć nowe środki, bo preferencyjne oprocentowanie obowiązuje dla nowych pieniędzy. Dodatkowo do 40 tys. złotych. Promocja konta oszczędnościowego potrwa do 4 lutego 2013 roku. Z oferty mogą skorzystać wszyscy dotychczasowi klienci, jak również Ci, którzy w okresie jej trwania zdecydują się ulokować środki w BGŻOptima.

Bank dobrze wie, że aby ściągnąć pieniądze z innych banków musi zaproponować coś, co nie będzie wymagało zbyt wielkiego zaangażowania ze strony klientów. Nie oczekuje korzystania z całego szeregu dostępnych produktów itp. Jedyne co trzeba zrobić aby móc oprocentować środki na 6,3% to założyć bezpłatne konto oszczędnościowe. Na dodatek bank nie ogranicza ilości wypłat, zatem można w ciągu miesiąca dokonać ich dowolną ilość. Na dodatek konto w pełni obsługiwane jest przez Internet, także nawet nie trzeba ruszać się z domu aby skorzystać z promocji. To duża wygoda, szczególnie w taką jesienno-zimową aurę.

Dla osób, które jednak wolą tradycyjny sposób założenia konta, mogą udać się do oddziału banku BGŻ i tam otworzyć rachunek oszczędnościowy. Dodatkowo także porozmawiać o szczegółach oferty razem z doradcą bankowym.

    • Szukam wysoko oprocentowanej lokaty on October 31, 2012 at 11:28 am

    Mam trochę wolnych środków ze sprzedaży samochodu i chciałbym je dobrze ulokować. Czy ta oferta jest najbardziej korzystna z dostępnych na rynku, czy może jest coś jeszcze ciekawszego? Tylko proszę nie proponujcie mi żadnych inwestycji w złoto, diamenty czy inne dziwne rzeczy. Po aferze z Amber Gold wolałbym nie ryzykować.
    Sławek – Radom

Leave a Reply