Takie tematy nas interesują

Gotówka za założenie konta osobistego w banku

Z roku na rok usługi bankowe drożeją. Klienci narzekają na wzrosty cen. Nie ma co się dziwić, przy obecnej sytuacji, gdzie „wszystko idzie w górę” jeszcze banki zdzierają z klientów. Można sobie tłumaczyć najprostszym zwrotem: „takie czasy”.  Oczywiście z ciężkim bólem serca, ale płacimy za wszystko, za co płacić po prostu musimy. Dla pocieszenia czasem uda się odwrócić sytuację i coś wyskubać od tej drugiej strony. Podobnie jest z bankami, które wprowadzają liczne konkursy, loterie itp. po to aby przyciągnąć do siebie klientów.

W związku z tym znów ruszyły oferty, w których bank odwdzięcza się za założenie konta osobistego. Niektóre z nich wypłacają gotówkę, inne zaś proponują lepsze warunki na lokatach czy rachunkach oszczędzam. Zarobić można także na sprawdzonych już poleceniach i rekomendacjach znajomym.

Prawdziwa kasa (pieniądze) za założenie rachunku bankowego

Na Grouponie już jakiś czas temu pojawiły się oferty banków, teraz mBank sprzedaje kupony pozwalające zganąć 100 zł za założenie eKONTA. Wszystko co trzeba zrobić to wkupić kupon za 0 zł, złożyć wniosek o konto i kartę i dokonać nią  transakcji do końca listopada. Promocji podlega także konto oszczędnościowe mSaver, które będzie oprocentowane przez 6 miesięcy na 9% pod warunkiem zasilania ROR-u kwitą 1 tys. złotych.

50 złotych otrzymamy od Alior Sync. Ten z kolei współpracuje ze znanym serwisem finansowym. Aby zgarnąć kasę należy wymyśleć hasło reklamowe portalu i dokonać jednej płatności kartą debetową. Prócz tego wszyscy będą brali udział w losowaniu tabletu.

Kasa za rekomendację – pieniądze za konto bankowe z polecenia

Także za skuteczne rekomendacje można otrzymać nagrody pieniężne. Taką praktykę, prócz wymienionej powyżej, stosuje także mBank. I tak za skuteczne polecenie konta w ramach progamu PolecamBank można otrzymać 100 zł (200 zł za konto z kartą kredytową lub debetem w koncie).

W Pekao SA jest nieco inaczej. Posiadacze Eurokonta Intro drukują specjalny kupon i proszą znajomego o założenie konta w Pekao SA. Jeśli znajomy zdecyduje się na konto i okaże kupon przy jego zakładaniu, klient otrzyma 50 zł. Maksymalnie w ten sposób można otrzymać 150 zł.

Tego typu program premiowy działa także w Volkswagen Bank direct. Uczestnik programu otrzyma premię w wysokości 50 zł powiększoną o dodatkową kwotę wynoszącą 11,11 proc. wartości sumy premii za każdego kolejnego poleconego klienta. Premie zostaną wypłacone wyłącznie pierwszemu tysiącowi osób, a maksymalna kwota premii nie może przekroczyć 500 zł. Dla jedenastu uczestników przewidziano nagrody dodatkowe: konsolę, premię pieniężną i walkmany.

  • W którym banku płacą za polecenie konta? on October 9, 2012 at 9:32 am

  Witam, skończyłem 18 lat i rozglądam się za własnym rachunkiem bankowym. Czy może ktoś mi polecić bank, który płaci za polecenie konta innym osobom. Wiem, że są takie różne programy lojalnościowe. Nie ukrywam, że chciałbym przy okazji zarobić parę złotych 😉
  Centuś/Brzeg

  • Najwyższa premia za polecenie konta on October 9, 2012 at 9:33 am

  Chyba najwyższą premię za polecenie rachunku płaci obecnie mbank. Za skuteczne polecenie rachunku osobistego otrzymamy 50 złotych. Co więcej można odebrać dodatkowe 250 zł jeśli przy okazji założenia rachunku, przysłany przez nas klient skorzysta z oferty kredytowej mbanku.
  Zarobiony-Dukla

Leave a Reply